PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Ciekawe, że o pszczoły martwi się Greenpace, a nie Apimondia , czy Apislavia. Polski Związek Pszczelarski bardziej niż pszczołami zajmuje się handlem słoikami, do których niedługo nie będzie co wlewać. Ich szef - T. Sabat zabrania nawet pszczelarzom udziału w protestach. PZP zgodnie z ustawą na podstawie której legalnie działa, troszczy się o wyżywienie obywateli PRL. Bez skrupułów przyjmuje pieniądze od importerów miodu, działając jawnie na szkodę polskich pszczelarzy, wielokrotnie łamiąc statut organizacji.

robin, 2013-03-20 07:06:10

propozycja Komisji Europejskiej była skutkiem wieloletniej presji na polityków ze strony różnych aktywistów. Są rządy państw (WlkBrytania, Niemcy) pytajace o fakty i liczące straty swoich gospodarek, są też takie (Polska, Francja), których to nie interesuje - rząd sie wyżywi! A rolnicy w nich traktowani są jak najniższa kasta - pariasi. kt by tam sie nimi przejmował!

rolnik, 2013-03-19 17:09:39

"wynik głosowania to skutek silnego lobbingu producentów tych środków" Bayer oraz Syngenta - koncernów, które używają neonikotynoidów.
Inne koncerny nie protestowały bowiem nie bazują na trzech, przedmiotowych substancjach.

Taki lobbing miał również miejsce na portalu farmer.pl :] niemalże codziennie pojawiały sie notatki dyktowane przez koncerny

chemik, 2013-03-18 15:57:27BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Baranowo rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

miwigos

Do mnie jeszcze nie dojechali,bo to już wielkopolska ,ale są juz blisko