PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • gość 2013-07-14 15:08:27
  Mieszkam w Działdowie na tzw. "zatorzu" skąd widać już 2 świeżo postawione wiatraki - jeden pod Kisinami a drugi pod Wysoką ( taka wieś ). Na razie jest spokojnie bo jeszcze się nie kręcą, ale co będzie dalej ?
  Wiatraki zaburzają cyrkulację powietrza, podgrzewając atmosferę bardziej niż elektrownie cieplne, powodując lokalne zmiany klimatu, między innymi z ich powodu ostatnio w Polsce zdarzają się trąby powietrzne, których nigdy w naszym klimacie nie było. Zabijają ptaki i nietoperze, wydają infradźwięki niesłyszalne dla ludzi ale słyszalne dla wielu zwierząt, które od nich uciekają. Ponadto do wyprodukowania elementów wiatraka potrzebne jest wydobycie ton neodymu w sposób powodujący skażenie środowiska. Tam gdzie są te elementy produkowane, zalegają kilometry gór toksycznych odpadów. Tu chodzi tylko o pieniądze, producentem są Niemcy, które żądzą UE dlatego kraje członkowskie mają obowiązek produkcji "zielonego prądu". UE ze swoimi "ekotechnologiami", mitem globalnego ocieplenia, homoseksualno-transseksualną poprawnością polityczną zabraniającą nawet nazwać tego zboczeniem ( a w mojej encyklopedii PWN z 1983 r. tak jest napisane o tym ) TO MANIPULACJA, dokładnie taka sama manipulacja jak np. kościół katolicki czyli banda zboczeńców, gejów i pedofili w sutannach, kąpiących się w forsie, najbogatsza instytucja na świecie. Tyle że jedni manipulują za pomocą ekologii i "tolerancji", podszywając tym ssanie kasy i terroryzowanie ludzi a drudzy za pomocą religii, podszywając tym ssanie kasy i terroryzowanie ludzi, strasząc np. piekłem. Każda władza czy to prawica czy lewica czy Pis czy PO czy SLD, czy PSL to jeden C H U J. Czy to czerwoni, czy pomarańczowi, czy brunatni, czy biali. Śmieszą mnie ludzie, którzy krytykują jedno a popierają drugie, szufladkując zwolenników tego drugiego do jakiejś opcji politycznej.
 • TURYSTA 2013-04-21 13:47:38
  Ludzie !!!Gdzie na mazury pchać te kolosy wiatraki .Więcej szkody niż pożytku.Co z cudem natury !!!Przecież farmy wiatrowe nie są jeszcze prawnie uregulowane (w Polsce)!!!Na jakiej podstawie samorządy wydają zgodę na ich budowę skoro to jest NIELEGALNE!!!A może u sąsiada jest to czemu nie w naszej gminie?Byle się wzbogacić.
 • nika 2013-03-22 15:53:24
  pierdu pierdu.
  Mieszkam koło Kętrzyna i farma między Kętrzynem a Bartami jest nieźle ustawiona.
  Mało zabudowań, ładnie wygląda z drogi.

  Co do właścicieli gruntów pod farmy to najpierw pobrali kasę za to że na ich gruntach postawiono wiatraki a teraz płacz?

  Poza tym zwykła medialna nagonka ot co.
  Mamy taki sezon ogórkowy.

  Jest w cholerę terenów na Warmii i Mazurach gdzie można to postawić nie niszcząc walorów turystycznych i nie dając cwaniakom od ekologii szansy na wyłudzenie kasy od stawiających farmy wiatrowe.
  Obudźcie się ludzie, ekolodzy przychodzą i strajkują, przychodzi właściciel i płaci im ostrą kasę i ekolodzy się zmywają bo mają kasę na swoją działalność.

  Ciekawe kiedy będzie słychać w mediach o wydobyciu gazu łupkowego w powiecie kętrzyńskim. Na razie nikomu nie przeszkadzają odwierty.
  Pewnie zaraz przylezie jakaś pierodła-ekolog i będzie strajkował a jak dostanie grosza to odpuści
 • okmpz 2013-03-22 10:36:30
  precz z wiatrakami koło zabudowań

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.80.183.100
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!