PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

dla ciebie

nowy, 2013-04-08 08:29:20

Dlaczego polski rząd dyskryminuje polskich rolników ? Jeśli zakazano uprawy roślin GMO bo są szkodliwe to dlaczego nie zakazano ich importu ? Czyżby tylko rośliny GMO uprawiane w Polsce były szkodliwe i dla kogo ?

ad64, 2013-04-08 07:06:55

A czy Pani Prof. Lisowska nie osiąga ze swojej pracy zysku? Czy nie otrzymuje wynagrodzenia ?. Więc dlaczego chce aby rolnicy nie pracowali dla zysku, tylko za darmo ?

nauczyciel akademicki, 2013-04-07 17:17:13

Niestety, kto ma trochę pojęcia wie, że ani Pani Prof. Rębiałkowska, ani Prof. Lisowska nie opublikowały ani jednej własnej pracy naukowej o GMO. Rębiałkowska jest związana z lobby ekologicznym i podobno na wykładach opowiada studentom bzdury na temat GMO.
Lisowska swoje wypowiedzi opiera na literaturze pseudonaukowej. Gdyby się zastanowiła, do doszłaby do wniosku, że wszyscy są konsumentami, rolnicy również i wobec tego odnoszą też korzyści jako konsumenci. Poza tym produkty "jakościowe" GMO są w zaawansowanych badaniach i przyniosą bezpośrednie korzyści dla konsumentów - złoty ryż, soja z kwasami omega3 i szereg innych. Ale na ten temat trzeba niec trochę wiedzy aby wypowiadać. Jeśli w danej dziedzinie nie ma się nic do powiedzenia, trzeba robić to na czym się zna. Chyba, że nie zna się na niczym.

oburzona, 2013-04-07 17:07:47BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Rusinowo rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Tak zobaczycie (nie mam polisy) odszkodowanie jak świnia niebo  My jesteśmy od płacenia składek udziałowcy od $$$

jarki

Ja bym musiał podać miejscowo mniej powiedzmy że jadę bieg wyrzej  Jedna odmiana musi zaczekać bo nie wiem czy zostanie  Mam...