PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Polscy turyści wyjeżdżają , bo zagranica znajdują usługi i miłą atmosferę wypoczynku które w Polsce są rzadko dostępne .
Polscy restauratorzy i właściciele pensjonatów , to najczęściej nowobogaccy cwaniacy którzy szybko chcą dorobić się kasy , niedbając o gości swoich obiektów. Nie czują charakteru usług turystycznych , traktując je jak sklep spożywczy – tanio kupić drożej sprzedać , bez zbędnego wysiłku z własnej strony !!! Usługi turystyczne to poświecenie dla gości , miła atmosfera i ciekawa propozycja za niewygórowaną cenę – to daje renomę a nie wspaniały obiekt bez ducha i ze sfrustrowanym, niekompetentnym personelem, pracującym z konieczności za psie pieniądze.

LESZEK GRYKA, 2013-04-08 17:46:47

sranie w banie ludki nie maja kasy i siedza w domu ci co maja jada w cieple kraje

ukasz, 2013-04-08 16:28:18

Aby zapewnić sobie zainteresowanie turystów agroturystyką , nie wystarczy posiadać obiekt na wsi.
Agroturystyczny gość , to osoba poszukująca wytchnienia z dala od miasta, w warunkach estetycznych, higienicznych , CIEKAWYCH KRAJOBRAZOWO I UMOŻLIWIAJĄCYCH POZNANIE LUDZI MIŁYCH, WYKONUJĄCYCH STARE ZAWODY LUB CIEKAWE HOBBY .
Wyżywienie w gospodarstwach agroturystycznych to nie duża i mecząca ilość , ale naturalność składników, świeżość, racjonalność ilości ,ciekawe formy podania i smaku . Mylenie tradycji z niechlujstwem podania to częste błędy gościnnych gospodarzy !!.
Jedzie to oprócz - smaku, wartości mineralnych ,witamin , także możliwość posilenia się produktem regionalnym , którego energia pozytywnie działa na nasz organizm !!!
Turysta poszukuje możliwości odbudowy organizmu, umysłu i W SPOKOJU zregenerować swój organizm w naturalnych warunkach . Gospodarze powinni zapewniać w dyskretny sposób możliwość wypoczynku, nie narzucając się z nadmiarem tzw. polskiej gościnności !!!
współpraca miedzy gospodarstwami Agro , umożliwia wzbogacenie oferty regionu i wzrost liczby osób korzystających z usług agroturystycznych ośrodków .
Leszek Gryka
Studio Kulinarne GALES
Ul. Gronostajowa 5, 61-065 Poznań
tel kom. 604 33 29 13
leszekgryka@hotel.pl www.leszekgryka.hotel.pl

LESZEK GRYKA , 2013-04-08 16:15:16BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Kolxoznik

Новая простая экономическая игра. Более 65 000 пользователей. Заработок происходит на сборе сырья от домашних животных. Доход можно вывести на...

barts

Tak to on, sama nazwa kusi, jak ktoś się spyta co siałeś i odpowiesz że vikinga to szczena palce u nóg potłucze Byłem sceptycznie nastawiony ale...

miwigos

Ja za przechowywanie nic nie płace ,jeśli im sprzedam,a w silosie to musi być idealny suchy ,no i czyszczony,a tak święty spokój ,bez zmartwienia...