PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Polscy turyści wyjeżdżają , bo zagranica znajdują usługi i miłą atmosferę wypoczynku które w Polsce są rzadko dostępne .
Polscy restauratorzy i właściciele pensjonatów , to najczęściej nowobogaccy cwaniacy którzy szybko chcą dorobić się kasy , niedbając o gości swoich obiektów. Nie czują charakteru usług turystycznych , traktując je jak sklep spożywczy – tanio kupić drożej sprzedać , bez zbędnego wysiłku z własnej strony !!! Usługi turystyczne to poświecenie dla gości , miła atmosfera i ciekawa propozycja za niewygórowaną cenę – to daje renomę a nie wspaniały obiekt bez ducha i ze sfrustrowanym, niekompetentnym personelem, pracującym z konieczności za psie pieniądze.

LESZEK GRYKA, 2013-04-08 17:46:47

sranie w banie ludki nie maja kasy i siedza w domu ci co maja jada w cieple kraje

ukasz, 2013-04-08 16:28:18

Aby zapewnić sobie zainteresowanie turystów agroturystyką , nie wystarczy posiadać obiekt na wsi.
Agroturystyczny gość , to osoba poszukująca wytchnienia z dala od miasta, w warunkach estetycznych, higienicznych , CIEKAWYCH KRAJOBRAZOWO I UMOŻLIWIAJĄCYCH POZNANIE LUDZI MIŁYCH, WYKONUJĄCYCH STARE ZAWODY LUB CIEKAWE HOBBY .
Wyżywienie w gospodarstwach agroturystycznych to nie duża i mecząca ilość , ale naturalność składników, świeżość, racjonalność ilości ,ciekawe formy podania i smaku . Mylenie tradycji z niechlujstwem podania to częste błędy gościnnych gospodarzy !!.
Jedzie to oprócz - smaku, wartości mineralnych ,witamin , także możliwość posilenia się produktem regionalnym , którego energia pozytywnie działa na nasz organizm !!!
Turysta poszukuje możliwości odbudowy organizmu, umysłu i W SPOKOJU zregenerować swój organizm w naturalnych warunkach . Gospodarze powinni zapewniać w dyskretny sposób możliwość wypoczynku, nie narzucając się z nadmiarem tzw. polskiej gościnności !!!
współpraca miedzy gospodarstwami Agro , umożliwia wzbogacenie oferty regionu i wzrost liczby osób korzystających z usług agroturystycznych ośrodków .
Leszek Gryka
Studio Kulinarne GALES
Ul. Gronostajowa 5, 61-065 Poznań
tel kom. 604 33 29 13
leszekgryka@hotel.pl www.leszekgryka.hotel.pl

LESZEK GRYKA , 2013-04-08 16:15:16BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Na końcu nam zmarznie w lutym i tabelki do archiwum

mieto35

Ja mam coś takiego , trochę się różni od tego co dodał @przem  , co źródło to inne dane .