PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

caryx 1l na ha i po problemie.

tofik, 2014-09-18 19:41:11

Sucha zgnilizna kapustnych, Kiła kapustnych i inne, a jest ich coraz więcej, bardziej się uaktywniają powodując olbrzymie straty szczególnie w produkcji na wielką skalę. Gdzie szukać pomocy? Jedyną drogą jest zgranie wielu działań w kierunku wyeliminowania patogenów z okolic rośliny, z nich samych, z gleby. Warto pomyśleć o zastosowaniu biopreparatów będących wyciągami, które mimo braku przeciwwskazań, nie są uwzględniane w programach ochrony nasadzeń produkcyjnych roślin rolniczych, w ochronie roślin w ogóle.
Dlaczego? A dlaczego tak wolno wchodzą na rynek samochody o napędzie elektrycznym?
Czy tak bardzo ślimaczy się stosowanie źródeł energii odnawialnej?
Tak w przypadku nawozów i środków ochrony roślin - dominuje tu chemia, gdzie każdy kto zajmuje się produkcją chemicznych produktów staje się producentem chemicznych nawozów i producentem chemicznych środków ochrony roślin. To jednak jest ślepa uliczka. Już teraz wszyscy płacimy zdrowiem za rujnowanie ziemi i niszczenie środowiska w którym żyjemy.
Zwróćmy uwagę na dżdżownice i jej wpływ na glebę, na środowisko w którym żyje, to zaś jest środowiskiem życia roślin. Tu należy szukać rozwiązania wielu problemów – w naturalnej poprawie żyzności gleby. „drWilk”

"drWilk", 2014-03-26 16:29:04

Gdzie ta tabela ze srodkami do ochrony chemiczne przeciwko suchej zgnilixnie kapustnych???

robi, 2013-04-12 23:15:01BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

A jest jakaś różnica w ziemi na tej 1/4 pola  U mnie 1/6 to spory dołek i tam woda spłynęła w czasie ulewy Rzepak jest w tym...

lokizom

Właśnie to chyba nie po chlomazonie tak cierpi bo po tym takie chatakterystyczne zolkniecia są a tego nie ma. Wątpię żeby mu ten Agil...