PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • ranczer 2013-04-19 18:56:49
  Za czołem czytać ten artykuł i......... ale hipokryta z tego Konopki
 • WiG62 2013-04-17 22:42:30
  Nie chcę nikogo obrażać , naprawdę jestem daleki od tego , ale prawda tylko boli , a kłamstwo rani . czy prawdą jest że Zarząd sprzedał Biuro Handlowe PZHiPBM za kwotę podobną co była na koncie biura , kupił to członek Zarządu a rada nadzorcza pozostała ta sama jak w PZHiPBM informacja z KRS do wglądu dla wszystkich!!!!!! (a ogłoszenie?)
  Wszystkie związki na świecie mają swoje biura handlowe które dbają o interes swoich członków hodowców , ale my nie , bo po co!!!
  Hodowcy poszukajcie w internecie zbieżność nazwisk w różnych firmach branży mięsnej.
  Hodowcy jeżeli się nie mylę wagi do ważenia na stanie posiadają selekcjonerzy !!!
  Hodowcy dzięki wydanym milionom(gdzie ta kasa???) na promocję wołowiny , cena w PZHiPBM spadła o ok. 2 zł.(dane z biuletynu) , a konsumpcja o kolejne gramy!
  Hodowcy , przez ostatnie kilka lat nasz PZHiPBM niestety nic dla nas nie zrobił i jeżeli nie znajdziemy ludzi z wizją , otwartych, słuchających i chętnych do współpracy z doświadczeniem i mądrością , to dajmy sobie spokój i zapiszmy się do związku np. w Estonii może tam nas lepiej będą traktowali .
  Hodowcy, Ci co nie byli na ostatnim Walnym zebraniu niech żałują , dostaliśmy książeczkę (wszystko z internetu lub danych związku) , ciekawe ile nas to kosztowało i kto to wydrukował ????
  Przewodniczący Walnego miał pecha bo zamiast zarząd wyprosić od stołu prezydialnego na sale to męczył się (delikatnie pisząc) z niestosownym zachowaniem całego zarządu i jakiegoś Pan z komisji rewizyjnej.
  Uwazam , że tego złego w PZHiPBM już wystarczy i żądajmy merytorycznych-szczegółowych wyjaśnień i konstruktywnego planu na przyszłość !
 • CZŁONEK Związku a właściwie własny 2013-04-17 21:20:17
  A ja wam mówię - KONOPKA to człowiek BEZ HONORU (tzw. "chorągiewka" lub "miałki" jak kto woli) i z pewnością wystartuje w najbliższych wyborach.
  Wykorzystywał pozycję prezesa do wkręcania się w tyłek swojemu szefowi (Głównemu lekarzowi weterynarii). Co zrobił jako wet. dla hodowców bydła odpowiedzcie Koledzy sobie sami?
  "Chłopi" to nie ciemna masa, której można zamydlić oczy wyrzuceniem z hukiem PORZĄDNEGO DYREKTORA odsuwając problemy od Zarządy.
  Czy wszyscy wiedzą, że obecny dyrektor to działacz PSL, kolega partyjny Stasiaka i Matkowskiego i z ich polecenia zatrudniony!!!???...bo przecież najważniejszy jest interes partii, a Hodowcy i tak sobie poradzą...
 • Hodowca z Warmi 2013-04-17 15:20:19
  Pan Bogdan Konopka nie jest już prezesem. Sam doprowadził do frustracji hodowców, którzy wypisują się ze związku, bo nie widzą w nim przyszłości. W związku dzieją się różne dziwne rzeczy, np. sprzedaż biura handlowego bez przetargu wiceprzewodniczącemu. Catering na ostatnim walnym zgromadzeniu był bardzo nędzny. Jak się okazało właścicielem cateringu jest kuzynka prezesa. Odnośnie ważenia to my hodowcy ważymy cielęta na 210 dni oraz na 420 dni za śmieszne pieniądze - 10 zł/sztukę, a jest to przecież usługa. Prezes doprowadził do tego, że jałówka cielna kosztuje 4 tys. zł. Brak jest dopłat do krów mamek i opasów, jak to wcześniej nam hodowcom obiecywano.
 • Hodowca z Mazowsza 2013-04-16 22:17:35
  Podpisanie listu "Prezes PZHiBM" po złożeniu dymisji to nic innego tylko arogancja władzy. p.Konopka zapomniał również, że na Walnym Zgromadzeniu Członków krytykowało go prawie 100 hodowców, a nie 5. Ale to przecież bez znaczenia dla urzędnika państwowego - weterynarza wojewódzkiego, który prowadzi Związek od 7 lat i się poświęca.
 • Hodowca 2013-04-16 18:30:24
  ZARZĄD STCHÓRZYŁ podając się do dymisji, stchórzył bo walne i tak by nie udzieliło absolutorium. Nad absolutorium i trzeba głosować na Najbliższym Nadzwyczajnym i nie powinni go dostać. Kto tam wie jakie nieścisłości mogą wyjść w przyszłości. Nie należy nimi obarczać nowego zarządu.
 • HodowcaMazowieckie 2013-04-15 22:22:58
  Zarząd naszego związku podał się do dymisji bo nie miał wyboru . Niech Pan Konopka nie twierdzi ,ze zrobił to dobrowolnie to dobry strateg. Ale już pora na młodą krew która ten związek uzdrowi. Ludzi ambitnych chcących pracować dla polskiej a nie przyspawanych do stołka.
 • Rextus 2013-04-15 15:19:12
  A to ciekawostka, prezes PZHiPBM traktuje związek jak, swój własny, taka już nasza Polska tradycja, funkcje prezesów są wieczne, a że mięso tanieje, popyt spada, to wina Grecji i kryzysu światowego, nie źle się "ubawiłem"

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.80.81.223
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!