PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Przynajmniej ziemia odłogiem nie leży.

AV, 2013-04-21 09:41:57

Ziemia to akurat jest narodu ,ludzi ktorzy na niej zyja ,a nie jakiegos tam panstwa,albo urzednikow ,niech sobie korzystaja z ziemi,te tzw.panstwo nie daje zyc zwyklym obywatelom i jest dobrze tak?I to bez umownie nikt sie zwyklego obywatela nie pyta czy chce placic za wywoz smieci jak za zloto a placi!Jest do teo zmuszany!

., 2013-04-21 07:38:44

Na Podlasiu patologie związane z bezumownym korzystaniem gruntów ANR to norma. Proceder trwa od 9 lat. Urzędnicy wiedza o tym i nic nie robią, ponieważ są leniwi i może coś z tego mają? Polecam powiaty przy granicy z Białorusią. Tam normalne jaja. Wspólnoty Pastwiskowe są zgłaszane przez cwanych doradców rolnych, którzy bogacą się na potęgę! Co tutaj "chrzani" prezes ANR i były poseł, przyjaciel Sawickiego? Pracownicy z ANR to osoby, których nie interesują takie historie. A szkoda .Miliony dopłat szerokim strumieniem trafiają do kieszeni cwaniaków. Dopiero teraz nawiązała ANR współpracę z ARiMR? A to ciekawe! Po 9 latach milczenia!
Podlegają pod jednego Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a nie potrafili nawet wymienić się danymi z baz danych!!! Takie działania to było przynajmniej zaniechaniem, niedopełnieniem obowiązków. Inna sprawa "przekręty" z użytkami zielonymi. Zgłaszają nieswoje działki, tną to po terminie, nigdy nie zbierają, a i tak dostają dopłaty bezpośrednie i rolnośrodowiskowe! Panowie ARiMR i ANR pora zagonić, może wymienić Kierowników Biur Powiatowych, ponieważ pozwalają na te patologie..........
Wyłudzanie dopłat to przestępstwo art. 297 KK, przestępstwa przedawniają się po 10 latach. Komisja Europejska na pewno zainteresuje sie takimi sprawami. Potrzeba tylko w porę zrobić zdjęcia i nagrania video.

rolas, 2013-04-19 21:53:49BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

swierk w kopertę na 2m i płot od sąsiadów :P

Marecki

Dużo tego masz? Nie podejrzewałem Cię o własne bagna ;) Może chociaż siatka leśna?