PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Rolnik składając skarge na ARiMR do Sądu Apelacyjnego zobowiązany jest zrobić to w 2 egz dla sądu i dla ARiMR za pośrednictwem Agencji.Agencja odpowiada na zarzuty,ale swojej odpowiedzi nie odsyła rolnikowi.Rolnik jako powód w sądzie jako pierwszy wywodzi swoje zażalenie nie wiedząc o odpowiedzi i mataczeniu agencji.Po rolniku odpowiada przedstawiciel agencji.Po czym sąd rozprawę zamyka i wtedy rolnik z ogłoszenia wyroku dowiaduje się,że agencja złożyła do sądu wraz z zażaleniem rolnika jakieś swoje dokumenty.Mnie tak załatwili PSL-owcy .Rozprawa była o dopłaty za 2014 rok a oni podmienili mapki z roku 2011,które były złożone przeze mnie w innej sprawie,bez daty i mojego podpisu i nie były to nawet mapki standardowe do dopłat,tylko szkic pól z urzędu geodezji !!!!.Takie numery i ci ludzie nadal pracują.A prokurator udaje,że jest wszystko ok.

ekojajo, 2017-03-02 16:30:09

Co rok dopłaty rolno-środowiskowe odsuwają do 31 maja i to jest sprawiedliwość jak już posiane na wiosnę za kredyt to dopiero wypłacą. Region Skępe kuj-pom ma tak co rok czy nie można sprawiedliwie zamienić z regionem co ma do grudnia wypłacane? Chamstwo i niesprawiedliwość względem polskich rolników a o powiadamianiu nowych ustaw nie wspomnę szkoda słów.

rolnik , 2017-03-02 16:14:32

Dokładnie zgadzam się z opiniami. Pracownicy (na szczęście nie wszyscy) traktują rolników w sposób niedopuszczalny !!!

Młody Rolnik, 2016-04-20 08:07:29

Takie traktowanie rolników to jest jak traktowanie niewolników ! - dlaczego - ano m.in. dlatego, że zasadniczą powinnością ARIMR !!! , jest POMOC rolnikom w gąszczu trudnych także i unijnych przepisów odnośnie zasad i przepisów celem otrzymania wszelakich dotacji , czy innych subwencji !!! Rolnik zaś znać się MUSI na rolnictwie i z tego obowiązku się wywiązuje ! zaś ARIMR przyjęło li tylko postawę stróża przestrzegania prawa , w którym to rozeznaniu sama agencja nie daje sobie rady ! Nasuwa się logiczny wniosek : PO CO TA ARIMR ISTNIEJE SKORO PRZYJMUJE SZCZEGÓLNIE W ZAGMATWANYCH PRZYPADKACH ROLĘ SĘDZIEGO ,KTÓREGO WYROKI SĄ NIEOMYLNE I NIE PODLEGAJĄ ODWOŁANIU !!! TO JEST KPINA Z POLSKICH ROLNIOKÓW I TYM WIĘKSZA KPINA BO PRZECIEŻ TA ARMIR JEST ORGANIZACJĄ POLSKĄ , NIE ZAŚ OKUPACYJNĄ ! TWIERDZĘ , ŻE OBECNY RZĄD MUSI STANĄĆ NA WYSOKOŚCI ZADANIA I JASNO OKREŚLIĆ NA NOWO ZASADY OBOWIĄZKÓW WOBEC ROLNIKÓW , KTÓRZY NIE STWORZYLI WIELU TAK BZDURNYCH PRZEPISÓW I ZASAD ODPOWIEDZIALNOŚCI!!

ROLNIK, 2016-01-14 23:44:42

Powyższa sprawa, to przykład lekceważenia obywateli przez instytucje państwowe...

zaq, 2014-01-26 16:46:01BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Płock rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Płock rynek komercyjny - obiekty do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA