PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

prawda jest taka że u mnie przezimowały najlepiej od kilku lat
ALE ta wiosna jest bardzo późna i oziminy są rzadkie zwłaszcza te późno siane one się nie rozkrzewią i plony nie będą za ciekawe
a jare to może być klapa bo susza już jest

jarki, 2013-04-29 08:16:19

Dobrze powiedziane że gorzej się nie da :) .Redakcja zawsze manipuluje i np. w poprzednich latach zawsze porównywano do słabych lat 2001-2005 i tytuły brzmiały "Zapowiadają się rekordowe zbiory w porównaniu do lat (i tu redakcja wstawia dogodny termin) " .Przypomina to działania obecnego rządu gdzie każdy widzi jak jest ale jesteśmy zieloną wyspą szczawiu i mirabelek więc głodni nie powinniśmy być .
Z jednej strony jest stwierdzenie że oziminy dobrze przezimowały a już potem wyliczony jest cały szereg przyczyn dlaczego oziminy źle przezimowały więc jak widać schizofrenia udziela się także redakcji .

miodek, 2013-04-29 08:04:16

Gorzej i tak się nie dało

Joł matafaka, 2013-04-29 00:26:09BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

miwigos

Ja sieje 12 km/h,przymierzam się na 14, Też staram się nie przekraczać 10km/h. Mnie kusi kizeryt już teraz, głównie ze względu na chęć sprawdzenia...

maksiu432

No jest łagodniej ale i tak odczuwamy swoje albo nie my tylko nasze plony, u nas jeszcze poniżej 20 nie pokazało ale i przyjdzie to w swoim czasie.

Marecki

A ja na Cyckach mam -7 i mgłę. Na poranną trasę znowu będą fajne warunki.