PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

to nie ściema ,tylko wspaniały interes dla "zazieleniaczy",ekologów ,producentów :wiatraków,ogniw woltanicznych,filtrów D.P.F.,katalizatorów,układów ad-blue itp.cudów za które musi zapłacić użytkownik.
Tymczasem za miedzą rusek, białorusin czy turek jeżdzi taniej mając w (...) te wynalazki. Europa nie jest konkurencyjna, bo musi to finansować,a reszta świata ma to gdzieś.Jaki to ma sens ,jeśli wojenka w Iraku (palące się szyby ,czy czołgi i składy paliwa załatwiły nasze "oszczędności na kilka lat."Bzdnięcie" wulkanika na Islandii jest nie do nadrobienia.Ponadto potrzebna energia i materiały do wyprodukowania "oszczędzaczy środowiska". a póżniej ich utylizacja niweczy ew. kożyści. Jeden wielki przekręt!.

ekoreal, 2013-05-01 21:55:00

Może państwa basenu morza Śródziemnego odczuwają więcej ciepła ale nie w Polsce.Ja wydaję masę kasy na ciepło w warsztacie i w domu.Spalam co raz więcej energii i węgla o drewnie nie wspomnę.Ściema

warszawiak, 2013-05-01 21:13:35

Nie wiadomo jeszce jak to wpłynie rozum co niektórych osób. Wydaje się, że tu wpływ zmian klimatu może być przeogromny! I chyba już jest!

A. Krzak, 2013-05-01 14:06:08BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

przem

NIE znam

men2face

Zna ktos?http://www.solmag-agro.pl/ Opinie?