PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Przecież są pożyteczne owady niszczące szkodniki? Czemu się tego nie stosuje? Tylko ten syf co zabija pszczoły i inne pożyteczne owady. To są normalnie idioci. Chcą chronić rośliny dające pożywienie tym samym zabijają organizmy które zapylają kwiaty z których powstaję pożywienie. Co będzie gdy wymordują wszystkie zapylacze? Będą sztucznie pędzelkami zapylać? To jest chore.

Realista, 2013-05-23 15:00:19

Pszczołom to nic nie zmieni tylko za chwilę rolnicy dzis ,przeciwnicy GMO, będą sami prosić o zdjęcie zakazu na uprawę takich rośli bo nie będą mogli sobie dać rady z chorobami i szkodnikami. Prosta polityka wielkich koncernów nasiennych, które mają gotowe odmiany GMO na każda okazję

Krzychooo, 2013-05-07 06:57:19

Pszczoły zabijaja bambry!! przeciez oni pryskaja od rana do wieczora co jest zabronione wiec co sie stanie jak pszczoła usiadzie na takiej pryskanej roslince??

bomb, 2013-05-06 21:28:49

@pszczelarz
Przecież to celowa polityka-wybiją pszczoły to spokojnie będą mogli tworzyć samozapylające się rośliny(np. gen samopylnego dębu wszczepią jabłoni). Ile kasy można zarobić na sadzonkach jabłoni GMO. A może jeszcze procent od każdego kg sprzedanych jabłek na konto firmy biotechnologicznej.

antek, 2013-05-06 20:18:44

argumentacja firmy BAYER - mnie nie przekonuje wcale !!!
Niech zarząd BAYER odpowie na proste pytanie !!!
JEŚLI JUŻ WYMORDUJECIE OSTATNIE PSZCZOŁY - KTO ZAPYLI 80% ROŚLIN UPRAWNYCH ??? Dziś dominuje chciwość, żądza pieniądza, lekceważenie praw natury !!!

pszczelarz, 2013-05-06 16:50:35BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Baranowo rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Mój nowy zakup do "Ciapka" 1200l,15mb,unoszenie hydrauliczne,rozkładanie mechaniczne(ręczne) -w standardzie!głowice...

Jacus09352

Bardzo możliwe bo mieszałem z krystalonem zielonym a tam jest 19 fosforu. A galaretka nigdy nie miałem tylko kasza w filtrach