PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

@ja no to żeś pojechał po pijawkach BRAWO

jarki, 2013-05-16 22:52:55

Nie pracuje w korporacji ani w sektorze zwiazanym z handlem jakimkolwiek towarem. pozdrawiam

doświadczalnik_mazowieckie, 2013-05-16 20:49:38

Napisz jeszcze gdzie produkuje się 80% śor z których ty masz % od sprzedaży? Czyż nie przez chińskie dzieci które dla twojego zysku niszczą zdrowie za 1$ dziennie? Czy nie masz litości dla Polskich dzieci tyrających od małego w gospodarstwach rodziców? Ty swoje zabierasz w góry,nad morze w najdalsze zakątki świata. Czyim kosztem?

ja, 2013-05-16 18:16:20

Cóż za sentymentalne i litościwe argumenty... A ty uznałeś gwarancję lub reklamację?
Znam już wasze wszystkie wymówki : temperatura,opady,twarda woda,kolejność mieszania,badania opryskiwacza,szkolenie stosowania śor a na koniec słyszałem kupiłeś-pocałuj mnie w d..pę
Na moim areale oszczędzam ok. 50.000 rocznie i cieszę się ,że istnieje droga pominięcia takich jak ty!!! rozbijajcie się nowymi furami,róbcie imprezy z zaproszonymi gośćmi z ekranu,latajcie na wyspy i pijcie drinki w basenach,ale bądź świadom tego,że nie moim kosztem.Kiedy tylko będę mógł-zawsze ostrzegę rolników przed pasożytami. Dziwi mnie trochę,że redakcja nie usunęła moich postów.
Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy na Karaibach !

ja, 2013-05-16 18:04:53

Gratuluje toku myślenia, po pierwsze dajmy na to jesteś twórcą powiedzmy wentyla do roweru opatentowałeś sprzedajesz za 2zł chiny wykorzystując dzieci do produkcji i nie płacąc im za wykonaną prace podrabiają twój wynalazek i wprowadzają na rynek za 50gr co się dzieje ano w twoim kraju zwiększa się bezrobocie bo nikt nie kupi twojego droższego wentyla i zwlaniasz pracowników dalej bankrutujesz i być może miałeś już gotowe inne projekty rozwiązania ale nie wprowadzisz ich na rynek a chińczycy tego nie zrobią bo tylko kopiują już istniejące, po drugie godzisz się na to żeby w nieludzkich warunkach dzieci i nie tylko dzieci również pelnoletni chińczycy za 1$ dniówki pracowali przy chemii niszczyli swoje zdrowie kosztem twoich zaoszczędzonych 20 może 30 zł brawo jesteś naprawdę wygranym w tej sytuacji, idąc dalej łamiesz prawo kupując podróbki i tym samym zwiekszasz przychody czarnego rynku, idziemy dalej skoro czarny rynek to równie dobrze pan Zenek sprzeda ci zrobiony przez siebie preparat i nazwie go herbicydem zastosujesz pomijając że nie zgodnie z prawem to ani gwarancji skuteczności ani reklamacji nie uznajemy za bramą, wydaje mi sie ze przez takich jak ty rolnictwo nie tylko nie idzie do przodu ale niedlugo bedzie traktowane jak wróg publiczny nr 1. Pozdrawiam i życzę wysokich plonów!

doświadczalnik_mazowieckie, 2013-05-16 11:33:31

A dla niedowiarków dodam,że robiłem badania w instytucie w Sośnicowicach i zawartość oraz rodzaj substancji jest identyczna.Może nośnik inny,ale kilogram grodylu 500zł granstaru 250zł po 20 gramów w mieszance kosi wszystko a koszt 15zł/ha i jak wam w dzióbku kolesie ze stowarzyszenia? Ile macie za to straszenie "podróbkami"?

ja, 2013-05-15 16:15:24

Jedno wielkie kłamstwo.To nie podróbki tylko zwykłe substancje produkowane w chinach dla koncernów chemicznych a ,że przedostają się do sprzedaży pomijając łapy oszołomów to już u nas w kieszeni zostaje.Czy rolnicy wiedzą ,że przedstawiciel handlowy na region firmy chemicznej zarabia ok. 10.000zł miesięcznie? 10% środków to podróbki a słyszał ktoś o zniszczeniu 10% upraw w Polsce? Ja żadnego środka Polskiego nie używam a średni plon rzepaku to 4.2t pszenicy 7,5t. Środki tańsze o ok. 50% a czasem więcej. I co stowarzyszenie na to? Fakt,że jak się przelewa z opakowań to można pomylić z glifosatem,ale to inna bajka.Ok. 10% rolników wie o czym piszę bo sami to stosują,procent na pewno był by większy,lecz nie wszyscy mają dostęp.Nie musiałem tego pisać,ale mam dość podnoszenia cen środków.Kiedyś dobrą ochronę można było zrobić za 300zł teraz trzeba blisko 600 gdybym chciał górne dawki zastosować.Ja robię 3 zabiegi za 250 i leję z góry na przedstawicieli.Pozdrawiam rolników,nie dajcie się robić w balona

ja, 2013-05-15 16:04:36BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Na końcu nam zmarznie w lutym i tabelki do archiwum

mieto35

Ja mam coś takiego , trochę się różni od tego co dodał @przem  , co źródło to inne dane .