PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

W Polsce nie ma już nic polskiego poza biurokracją i budżetówką . Banki , handel i większość gospodarki-to własność obcokrajowców lub takich , co tylko w paszporcie są polakami. Jesteśmy na najlepszej drodze, by powtórzyć scenariusz grecki. Ta "czapa" doi krowę nie bacząc, że już krew z sutek leci.

stary, 2013-05-22 07:25:23

A GDZIE KONTROLA PRZEKAZANYCH PIENIĘDZY PRZEZ MINISTERSTWO ROLNICTWA? NIE MA, BO KASA SIĘ NALEŻY I KTO PIERWSZY JA PRZEJMIE CZY UKRADNIE TO JEGO. PO TO SIĘ JEST U WŁADZY. OJ KALEMBA KALEMBA. OJ POLSKO POLSKO. IDZIESZ NA DNO TAK JAK PRZED ROZBIORAMI BO TAKICH MASZ LUDZI.

AST, 2013-05-22 06:10:15

Serafin kradnie ,Śmietanko narobił strat malwersacji i spokojnie sobie pracuje piętro niżej swojego byłego gabinetu i patrzy jak by to pozamiatać Germasiński z arr w Kielcach nie zgłosił ogórków stracili rolnicy grube tysiące,Bury narobił biznesów z elektrownią Kozienice wystawił sex marszałka i nadal reprezentuje psl w sejmie itd.można wymieniać i co? po co Polsce potrzebny jest taki psl

rolnik wyborca, 2013-05-21 09:36:57

Świnia świni tyłek ślini!

Waldek POdpalacz, 2013-05-20 16:04:55

wstyd mi za Pana, Panie ministrze, dajmy Serafinowi jeszcze z pół miliona, niech sobie poszaleje, ale pytanie kluczowe brzmi: jaki jest efekt działania organizacji rolniczych w Brukseli??? Żaden!!!

raxtus, 2013-05-20 14:22:45BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Rusinowo rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Tak zobaczycie (nie mam polisy) odszkodowanie jak świnia niebo  My jesteśmy od płacenia składek udziałowcy od $$$

jarki

Ja bym musiał podać miejscowo mniej powiedzmy że jadę bieg wyrzej  Jedna odmiana musi zaczekać bo nie wiem czy zostanie  Mam...