PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

"Jednakże dopłaty będziemy mogli zwiększyć korzystając z możliwości przesunięcia 25 proc. z II do I filara" to idźmy dalej i dalej przesuwajmy środki by było niby więcej i proponuje by przesunąć na dopłaty do hektara ze środków na budowę dróg , kolei itd to rolnik dostanie 360 euro do hektara .Dalej można by było przesunąć środki przeznaczone na wypłaty pensji dla euro biurokratów albo nawet swoje pensje niech przeznaczą także Polscy politycy na dopłaty bezpośrednie to w końcu skończy się mieszanie herbaty łyżeczką i mówienie że samo mieszanie tejże herbaty sprawia że jest ona coraz słodsza .

w....wiony rolnik, 2013-05-27 09:55:00

To jest właśnie sukces negocjacyjny rządu.Nie tylko nie potrafili zmniejszyć dystansu do członków "starej" Unii , czy choćby pepików ,Węgrów , ale nawet nie utrzymali dotychczasowych. Ale w propagandzie sukces ,a w istocie redukcje, modulacje, zazielenienia , zwiększenie biurokracji i wymogów.

stary, 2013-05-27 07:35:58

Za duze premie sobie przyznali ?

caza, 2013-05-26 23:26:49BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

miwigos

Dawka OK tylko lepiej by działało w 150 l max wody ,tyle dawałem na rzepak i po 9 dniach był OK ,ten troche bardziej zielony ,,potrzebuje 12 -13...