PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • zach-pom 2013-06-03 23:05:56
  PROW 2013, woj zachpom, Dotacje z PROW dostaje polka, mająca 2ke dzieci z niemcem, nie posiadająca nawet ursusa c330, a posiadająca za to 200ha ziemi, ziemia w dzierżawy puszczona... Ani sprzętu, ani magazynu a kasa z uni leci.... ŻENADA !!!
 • Kotlina kłodzka 2013-06-03 22:37:57
  Pan Piechociński reprezentuje własnie Partie PSL takich ludzi jak Pan Leszek G. Zygać się chce z tym PSL na Dolnym Śląsku. Za tą aferą z Młodymi Rolnikami stoi Izba Rolnicza. A kto zakładał spółki Niemcom na dolnym Śląsku jak nie przedstawiciele dolnośląskiej Izby rolniczej. Sprzedali Polskę PSL-owcy
 • Dolny Sląsk 2013-06-03 22:20:22
  Sprawiedliwości niema. Dolnośląską Izbą Rolniczą zarządza były prezes PSL z nieprawomocnym wyrokiem. A ARIMR jego koleżka obecny Prezes ARIMR Kazimierz Huk z PSL. Tu link do wiadomości o prezesia Byłym PSL na Dolnym Sląsku a obecnym Prezesem Dolnośląskiej Izby Rolniczej Panem Leszkiem G. Tu CBS powinien zająć się sprawą!!!!
  Pana z Henrykowa Lubańskiego i jego zastępcy z Dolnośląskiej Izby Rolniczej
  http://www.prw.pl/articles/view/28129/wyrok-ws-leszka-grali-odroczony
 • Młody Rolnik 2013-06-03 16:15:56
  ekojajo masz racje swój swemu krzywdy nie zrobi. Tylko są na to dowody i bilingi ich rozmów. Może w końcu zajmie się nimi Prokuratura. Dlaczego wnioski o rozprawę administracyjna pozostają bez echa. Panie Ministrze może wkońcu Ministerstwo przestanie udawac ze niema problemu. Może zapoznacie się wkońcu z postanowieniem Prokuratury z Lwówka Śląskiego. A może dalej Pan Dyrektor do Posła z PO będzie opowiadał że nasz Adwokat sprawę załatwił z Prokuraturą i Sądem. To są pomówienia.
 • ekojajo 2013-06-03 16:01:40
  Ministerstwo i ARIMR to jedno,oni sobie krzywdy nie zrobią.Szalczyk koleżanka ministra awansowała z Arimr właśnie; to co ma dochodzić prawdy od swoich kolegów?
 • Młody Rolnik 2013-06-03 15:51:23
  Szanowni Państwo to jakaś paranoja. ministerstwo w żaden sposób nie chce wyjaśnić kwestii dotyczących bezprawnych działań Dyrektora ARIMR i Dolnośląskiej Izby Rolniczej która posiada środki z podatku rolnego. Dlaczego nie chcą tak tego wyjaśnić i przeprowadzić rozprawy administracyjnej. Czego tak unikają tematu i konfrontacji młodych rolników a zastępcy Dyrektora ARIMR i Dyrektora ARIMR we Wrocławiu. Czyżby zarządzany ARIMR przez działaczy PSL nie jest kryte przez Ministra Rolnictwa z PSL i Prezesa z ARIMR też z PSL. Dlaczego tak PSL zależy na zniszczeniu młodych rolników i dlaczego tak zabiegają aby Ci młodzi rolnicy wstąpili do PSL. Kto kazał Dyrektorowi niszczyć młodych rolników Panie Ministrze. Czemu Pan nie chce tego wyjaśnić. Powinien pan przekazać sprawę organom ścigania a nie piszecie ze tak nie było. Było i są na to świadkowie. Dlaczego Pan pozwala na takie działania. Czy w ARIMR Wrocław stosuje się metody zawiadomień o kontrolach z dnia na dzień telefonicznie, cytuje co powiedział zawiadamiający o kontroli do młodej rolniczki,, Jeśli Pani nie stawi się jutro na działce na kontrole to kontroli pani nie przejdzie" będąc poinformowany że jest ona 450 km od miejsca zamieszkania z dzieckiem. Czy stosuje się metody z czasu PRL w kraju demokratycznym. Chcemy rozprawy administracyjnej w ministerstwie a udowodnimy Ministrowi że są nieprawidłowości w ARIMR. Na pewno nie wciągniecie nas do PSL. Nie wasze doczekanie!!!!!!!!!!!!Partii niszczącej Polskich młodych Rolników. Po moim trupie
 • arszczecin 2013-06-03 12:29:07
  wiecie co Farmerze, ta fotka nie pasuje do tego artykułu!
  powinien byc uśmiechnięty minister Columbo, szczerzący zęby nad głowami rolników.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.235.48.106
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!