PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

To po co istnieja stosowne wydzialy w M.Rolnictwa .Czy tam nikt nie analizuje sytuacji na rynkach drobiarskich,w kontekscie m.innymi cen pasz .Nie ma systemu ostrzegania?Czy to Ministerstwo w osobach dobrze zarabiajacych panow fachowcow opowiada sie za "wolna reke rynku"?Czyli jak szlag trafi dziesiatki hodowcow to ich problem?

dziecko we mgle, 2013-06-06 17:14:53


"Nalezy pozbyc sie posrednikow drodzy producenci i samemu otwierac cukiernie "

@ . to tak jakby większość cukierni, lodziarni uzywała jaj i mleka do produkcji artykułów :)

dziś lodów nie da się zjeść ze smakiem. sam proszek . chociaż ostatnio dorwałem się do lodów pana Gry....a, i były smaczne :)

arszczecin, 2013-06-06 08:38:21

No nie wiem dla kogo te ceny spadly tak drastycznie, bo chyba nie dla konsumenta koncowego,jaja kosztuja tyle co kosztowaly,przetwory do ktorych uzyto jaj rowniez.Nalezy pozbyc sie posrednikow drodzy producenci i samemu otwierac cukiernie wraz ze sprzedazą jaj,a moj postulat co do tego jak powinny wygladac ceny na towarach na polkach sklepowych pozostaje wciaż ten sam ,w cenie nalezy uwzglednic wszystkich ktorzy dotkneli sie do produktu, czyli ile kto z nich zarobil na towarze to bysmy sie dowiedzieli ciekawych rzeczy.Wyjasnily by sie mechanizmy korupcji i kontroli grup interesow.

., 2013-06-06 06:04:07

Jak tak dalej beda postepowac,te mega fabryki zywnosci juz wkrotce wyprodukuja taki szczep lekoopornej bakteri ktora nas zabije.

janek, 2013-06-05 16:10:25

To dlaczego u nie kożlakiewicz wraz ze spółką i z innymi kolegami na terenie powiatu żurominskiego, mławskiego i ceichanowskiego stawia ile wlezie tych kurników np: w kozielsku koło kuczborka jest farma 20 przemyslowych kurnikow i ma byc jeszcze dostawionych docelowo 40 kurnikow oddalonych od zabudowań o 200 metrów, to nie wiem o co chodzi juz

mich, 2013-06-05 14:17:30BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Oglądam od lat kawa+agrobiznes-oprócz forum to mój główny dostawca informacji do lech-polu dziś się nie dało...

jarki

Cena na matif z przed dwóch lat niestety