PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Witam! Bardzo ciekawy test. Chciałbym zobaczyć również testy ciągników MC a najlepiej porównanie powermondiala z x60. Teoretycznie to prawie to samo ale jednak sporo ich różni więc chciałbym wiedzieć czy warto dopłacić do MC i o ile tak na prawdę jest lepszy. Z góry dzięki!

MC, 2013-08-22 13:50:54

też uważam że to ciągniki godne polecenia, przepracowałem landpowerem ok 500 h i nie miałem powodów do narzekań, no może kabina mogła być kapkę większa

traktorzysta, 2013-07-24 20:21:47

Posiadam Powermondiala 115 top z 2010 roku. Ciągnik zdecydowanie godny polecenia. Na chwilę obecną mam przepracowane 900 mth, bez żadnej awarii.
Spalanie w orce przy pługu obracalnym Unia Ibis 3+1 to około 11 l/mth. Przy lekkich pracach (siew nawozów, opryski) traktor pali 5-6 l/mth. Gdybym dzisiaj miał jeszcze raz coś wybierać, zdecydowałbym się na Landini.

Gospodarz, 2013-06-11 13:09:41

bardzo ciekawe komentarze nt. testu ciągnika

kolo, 2013-06-10 09:34:01

Bruno może godzić się z losem i potulnie "z tym żyć" bo "mamy co chcieliśmy".W ten sposób niczego się nie nauczymy i niczego nie zmienimy.@ja coś w życiu widział , coś wie i podaje fakty i spostrzeżenia nie godząc się potulnie na złodziejstwo i degenerację w imię demokracji. W sumie to @ja mógłby olać to co wyprawiają z Narodem nasi rządzący ,bo mieszka za granicą i ma to "wyjechane".Ale @Bruno miast szukać przyczyn złego stanu rzeczy by coś zmienić w przyszłości woli,siedząc potulnie ,zwalić przemyślenia człowieka rozsądnego i bywałego na"tradycyjne narzekanie. Jak ci tak dobrze to sam poszukaj innych blogów ,gdzie będziesz mógł wychwalać obecne władze i stan rzeczy w kraju.

stary, 2013-06-10 08:25:43

Bruno, nie świruj

Ten Pan nie narzeka tylko komentuje rzeczywistość.

rol-nick, 2013-06-10 08:08:30

Szanowny Panie "Ja" Rozumiem ze Polską tradycją jest narzekanie.
Jednakże demokracja rządzi się swoimi prawami, chcieliśmy takiego rzadu, chcieliśmy być w UE, mamy ta na ci się zgadza większośc społeczeństwa.
Naucz się z tego śmiać i z tym żyć.
Poza tym do prezentowania swoich myśli, tudzież narzekania są blogi i inne wynalazki tematyczne.

Bruno, 2013-06-10 06:11:28

popieram rolnik lubelskie

rolnik, 2013-06-09 13:24:57

@ja
mocne fakty na otrzeżwienie.
POPIERAM POGLĄD!

!!, 2013-06-08 23:39:47

Polak pracujący dla amerykańskich kapitalistów. "Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie , od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę za chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów, itd. Obejrzyj się wokoło!!!!!! niech każdy prawdziwy Polak wklei to raz pod jakimś artykułem.

ja, 2013-06-08 22:34:46BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Szotka

Wiecie może, jak się pozbyć kun? Zamówiłam już pułapki rmax, bo tak mi doradzili na innym forum. Ponoć są najlepsze i humanitarne. A...

maslak88

ja zamierzam po niedzieli zasiać no właśnie gdzieś czytałem, że w szerokich rzędach ma więcej miejsca, a porównywał ktoś u siebie...