PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Hej, młodzi rolnicy - takiej petardy jak wy nikt nie wymyślił jeszcze w Polsce. CBA zbiera Wasze historie i układy sędziowsko, prokuratorskie czy nawet prawnicze nie pomoga. kasę trzeba oddać bo kasa jest dla rolników czynnych a nie oszustów. W Rakowicach wiedzą jacy z was rolnicy a lwówecki sąd mimo układów nie dał się zastraszyć i waalnał zawiasy

Karol Podkański, 2013-06-30 11:51:47

PSL-u nie trzeba rozwiązywać Piechociński go rozwali za kilka miesięcy. dzisiaj postawił na takich ludzi jak: Włodzimierz Chlebosz - były kapciowy Tadeusza Draba, działacz Samoobrony co po piwo jeździ służbowym autem Urzędu Marszałkowskiego, Michał Trębacz - kierowca T.Draba, Ilona Antoniszyn - "Caryca" od 23 kwietnia 2012 roku w PSL, już od listopada Sekretarz i przydupas Piechocińskiego, były działacz Samoobrony. Tatuś startował z list wszystkich partii wszędzie. Obsadziła swoimi koleżankami wszystkie wacaty na Dolnym Śląsku. Najpoważniejszy benificjent PSL-ow3skiego łupu. Ryszard Niebieszczański - skazany przed laty za gwałt, wyrok się zatarł ale dzisiaj "Niebieski" jak o nim mówią ludowcy gwałci PSL. Wczesniej z T. Drabem. Listę jego wątpliwych zasług warto byłoby pokazać. Roman Kuty i Józef Szlachta - którzy do PSL-u zapisują za dwa kilo ryżu i 1 kg cukru. Około 25-30 osób jest w jego jeleniogórskiej organizacji a nigdy nie wypełniły deklaracji. Jacek Poniatowski - pseudonim "banan", wielokrotnie unikał sprawiedliwości mimo skazujących go wyroków w pierwszej instancji. W jego hurtowni bananów wykryto kiedyś wiele paczek narkotyków. jest tez zdrajca Dabowski - obecnie poseł, imienia nie paamietam, który już 3 partie zalicza na Dolnym Śląsku i jest oczywiścieJjanusz P. krzyczacy y trybun, ze kryminalistow usunie z PSL. dyisiaj stoi na ich cyele

Karol Podkański, 2013-06-30 11:38:43

Najlepiej rozwiązać partię PSL na terenie całego kraju. Taka partia powinna być ewentualnie zwiazkiem zawodowym rolników. W kierownictwie prości i zachłanni ludzie a w terenie układy towarzysko-rodzinne. Pawlak (Waldemar, jenierał, pierwszy sikawkowy RP) przedstawił zasady PSL. W niedzielę do kosciółka a na codzień z inną kobietą. Przed wyborami rozda dla OSP trochę medali, da kilka nowych mundurków i dalej będzie bawił na salonach. Rolnicy, nie dajcie sobą manipulować, poglądy można mieć prawicowe lub lewicowe a nie jakieś przedwojenne Witosowe, to było dobre 100 lat temu a nie obecnie. Ktoś napisał; "Prezes Piechociński to chłop z jajami! Poznał się na towarzystwie". Poznał się i obrał sobie pozoracyjną taktykę przetrwania. Nie dajmy się zwariować, produkujmy a darmozjadów z PSL pogońmy w wyborach, zostanie kilka złotych na rozwój Polski.

anioł, 2013-06-18 23:51:17

Prezes Piechociński to chłop z jajami! Poznał się na towarzystwie, pozorantów i lawirantów. Doskonała decyzja, która pozwoli oddzielić ziarno od plew. Piechociński widział i czekał cierpliwie, ale ten ostatni list obrażający Jego i zakłamujący rzeczywistość przelał kielich goryczy. Jest dostępny na PRW.PL.

BRAWO PIECHOCIŃSKI, 2013-06-18 22:06:02

Huk to słup a Dyjur to jego przydupas to co ma mówić i niech udaje zdziwionego bo ślepy nie jest i powinien widzieć jaki koń jest. Brawa dla Piechocińskiego, że patrzy długodystansowo i wyrywa chwasta!!

MR, 2013-06-11 20:26:57

A daj Boże!

bezpartyjny, 2013-06-10 09:39:37

Jak tak dalej pójdzie, to PSL znów wpadnie pod próg wyborczy.

N.N., 2013-06-10 09:22:00

ekojajo

my Polscy Młodzi Rolnicy nie odpuszczamy tym ludziom i nie odpuscimy. Teraz pora na nich i skierować sprawy na odpowiednie tory. Jak nie zrobicie protestów to będzie tak jak jest. Pora żeby rolnicy wzięli sprawy w swoje ręce i przestali się cyrtolić. ARIMR jest dla nas a nie my dla nich. Dość nepotyzmu i kolesiostwa. U nas to dopiero początek. Niebawem będzie u nas dopiero głośno!!!

Młody Rolnik, 2013-06-08 14:33:39

A kiedy porządki będą w świętokrzyskim ?
Tu jest identycznie taka sama sytuacja.
Czy naprawdę musimy zrobić Turcję,aby ktoś się zainteresował losem POLSKIEGO ROLNIKA i ARIMR ,jako aparatem ucisku ?

ekojajo, 2013-06-08 14:09:54

Mówimy o zdymisjowanym PREZESIKU DOLNEGO ŚLĄSKA KAZIMIERZU HUKU KTÓRY Z HUKIEM SKOŃCZYŁ KARIERĘ PREZESA DOLNOŚLĄSKIEGO PSL. PAN PIECHOCIŃSKI PRZEKONAŁ SIĘ CO TO ZA BESTIA.
ARIMR powinien być wizytówką PSL.

Niszczył Huk ze swoim kolesiem zastępcą Młodych Polskich Rolników twierdząć w oczy że to Prezes ARIMR. To była nieprawda bo w aktach Huk składał zawiadomienia do Prokuratury. Prokuratura się wypowiedziała ze wszystko jest zgodnie z prawem. Panie Huk nie popłaca być złym, butnym człowiekiem. Dostałeś Pan zapłatę. Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy. Teraz powinien Pan i Pana zastępca dostać kopa z ARIMR Wrocław i zadufana Pani kierowniczka z Kontroli oraz kierowniczka wsparcia finansowego i to dyscyplinarnie

Rolnik, 2013-06-08 13:02:54

To samo jeat w innych oddziałach i w centrali ARiMR

ekojajo, 2013-06-08 10:29:56

Pan Dyjur niech nie udaje że nie rozumie co się stało. Tak to jest jak się panoszy i nie szanuje ludzi. Nosił wilk wilków kilka aż ponieśli wilka. Tak to się z Hukiem spada. Pan Panie Dyjur też może się już pakować. Myslę że dziadki leśne, idioci etc z PSL a tak o nich Pan mówił podziękują Panu za to wszystko.
Korytko się skończy i układziki z ARIMR. Buta wasza znalazła swój kres

Brawo Panie Piechociński. Moje wyrazy uznania dla Pana za tą decyzje.

Młody Rolnik z Dolnośląskiego, 2013-06-08 08:17:13

Jestem Rolnikiem z Dolnego Śląska sympatykiem PSL. Uważam, że gorszego prezesa PSLu nie mozna było wybrać. Wystarczy zobaczyć jak kiepsko funkcjonuje Dolnośląski Oddział Regionalny ARiMR, jak można na prezesa forsowac człowieka, który nic nie umie, nie pomaga, kłamie na każdym kroku i jest złym człowiekiem, załatwia pozytywnie tylko sprawy swoich kolesi i rodziny.

Rolnik , 2013-06-08 02:42:44BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Łódź rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Kraków rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Kraków rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Chodziło mi o liniową odmianę od monsanta pokrewną californium  Kiedyś cała wieś miała californium i wszyscy byli zadowoleni 

men2face

https://www.agrolok.pl/nasiona/rzepak-ozimy-dk-seax-f1.htm