PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • znajomy krolika 2013-06-12 19:46:04
  Leper i Mojrzesz to dopiero byli buraki jak ty wielkopolska
 • Tomek 2013-06-12 17:46:14
  Kalemba ty dziadu !
 • Wielkopolska 2013-06-12 17:38:23
  Kalemba ty buraku ty nic nie załatwisz dlatego że ty nie masz tego Poparcia co kiedyś Lepper i Mojzesowicz oni mieli wysokie notowania jako ministrowie a ty miotłę nosisz Tuskowi za stołek i koalicję sprzedaż wszystkich Polskich Rolników
 • Kaja 2013-06-08 12:03:15
  A na koncert gwiazdeczki madonny 6 mln znalazło się z dnia na dzień i ponoc mialo to logiczne uzasadnienie choc nie bylo zgodne z przepisami... ot nowomowa tuska.

  I dalej w temacie stadionu narodowego, zeby ten potworek nie był deficytowy to postanowiono na nim zorganizowac konferencje klimatyczna i jednym glosowaniem sejmowej komisji finansow na ten smieszny projekcik przekazano bagatela 100 MILIONÓW ZŁOTYCH, czyli generalnie na wódę, panienki, jałowe dyskusje bialych kolnierzykow i lewackich ekologow, wykwintne żarło, hotele, samoloty itd.... a Ty rolniku rób co chcesz... g... nas (PSL i PO) intresujesz. Ale pamietaj o nas przy urnie wyborczej, koniecznie na nsa zaglosuj.

  P.S.
  2013 r. jest ostatnim kiedy za preferncyjny mozna kupic ziemie, nawet te polityczne glaby nie byly w stanie przewidziec, ze wlasnie z tego powodu liczba chetnych bedzie o wiele wieksza i ze powinno zabezpieczyc sie tyle srodkow azeby starczylo dla wszystkich zaintersowanych. Ale coz... jakie rzadzace glowy takie "efekty".
 • Krzysztof 2013-06-08 11:34:24
  No i znaleźli sposób na protesujących rolników.Jeszcze tanim zbożem zasypią z rosji(nowy port w Elblągu).I będą ziemię brać po kolei(na darmo niebieskich tabliczek nie wieszali).
 • chłop 2013-06-08 10:30:26
  a ja wam już dzisiaj mówię że zwrotu akcyzy też nie będzie ,z doplat dmuchną nam kolejne 10% pszenica w sierpniu po maks 580 zł,i nieustające kontrole z arimr i kary za wszystko w imię ratowania budżetu a i jeszcze się grzecznie zapytają czy chcesz mieć jak grecy czy gorzej
 • przeor 2013-06-08 07:45:06
  ...................gdybym był okupantem tego kraju, zrobił bym!!!!! - z rolników przestępców, a z przestępców rolników!!!! -karałbym babcie sprzedające pietruszkę na chodniku! -wysyłałbym inspekcje do piwnic, żeby karać za palenie w piecach! -rolnika który sprzeda kilo mięsa, sąsiadowi wysłałbym do prokuratury! -za brak kolczyka i zwierzęcia od ręki bym zamykał! - gdybym znalazł nieoznakowane jajko w sklepie , żeby je wytropić wysłałbym wszystkie swoje siły specjalne! -karałbym kierowców i właścicieli ciężarówek karami po 30000 zł -nastawiałbym ograniczeń prędkości i ustanowił 24 punkty karne,po czym odbierałbym pracę kierowcom zabierając im uprawnienia zaś swoim dałbym immunitet!!!...itd,itp...........................
 • ~eeeee 2013-06-08 07:43:27
  Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród, to wyganiałbym młodych, mądrych ludzi za granicę "za chlebem" na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzał nowe, dawałbym podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniał inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczał do nich dostęp. Oddałbym banki, media, handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłóciłbym młodych ze starszymi, aby poprzez "odwróconą hipotekę" przejąć za bezcen ich mieszkania i domy. Zachęcałbym ich kobiety do feminizmu, prostytucji i aborcji, żeby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, by nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł, a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, by przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów, itd. Obejrzyj się wokoło!!!!!! Niech każdy prawdziwy Polak wklei to raz pod jakimś artykułem.
 • wład 2013-06-08 07:13:28
  Bardzo jestem ciekawy w jakim sektorze minister finansów upatruje koniunktury. Budowlanka leży, w przemyśle też słabo. Co rozrusza naszą gospodarkę? Jeśli stawia pan minister na hipermarkety i dalszy wzrost zatrudnienia w administracji /zawsze moźna utworzyć nowe ministerstwo czy inną agencję/ to może się przeliczyć.
 • baca56 2013-06-08 00:46:10
  Balcerowicz przekonywał nas, ze kapitał nie ma narodowości. Skutki znamy.
  Teraz Kalemba z Rostowskim próbują nam objaśnić, że ziemia też nie ma narodowości.
  Jeśli te ich starania, aby jak najwięcej polskiej ziemi sprzedać obcym nie są zdradą stanu, to co nią jest?
 • oczek 2013-06-07 22:04:19
  Czyli złodzieje z rządu sprzedają polską ziemię obcokrajowcom żeby zapchać dziurę budżetową, mamią polskich rolników że to z myślą o nich, namawiają do brania kredytów preferencyjnych których nie ma, niedługo Polacy będą sługusami na majątkach należacych do obcokrajowców. Brawo Panie Kalemba i Rostowski.
 • Marcin 2013-06-07 14:41:07
  przyczepy samozaładowcze i owijarki szeregowe kupisz na wydodne raty www.anderson.pl

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.224.108.85
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!