PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Leper i Mojrzesz to dopiero byli buraki jak ty wielkopolska

znajomy krolika, 2013-06-12 19:46:04

Kalemba ty dziadu !

Tomek, 2013-06-12 17:46:14

Kalemba ty buraku ty nic nie załatwisz dlatego że ty nie masz tego Poparcia co kiedyś Lepper i Mojzesowicz oni mieli wysokie notowania jako ministrowie a ty miotłę nosisz Tuskowi za stołek i koalicję sprzedaż wszystkich Polskich Rolników

Wielkopolska, 2013-06-12 17:38:23

A na koncert gwiazdeczki madonny 6 mln znalazło się z dnia na dzień i ponoc mialo to logiczne uzasadnienie choc nie bylo zgodne z przepisami... ot nowomowa tuska.

I dalej w temacie stadionu narodowego, zeby ten potworek nie był deficytowy to postanowiono na nim zorganizowac konferencje klimatyczna i jednym glosowaniem sejmowej komisji finansow na ten smieszny projekcik przekazano bagatela 100 MILIONÓW ZŁOTYCH, czyli generalnie na wódę, panienki, jałowe dyskusje bialych kolnierzykow i lewackich ekologow, wykwintne żarło, hotele, samoloty itd.... a Ty rolniku rób co chcesz... g... nas (PSL i PO) intresujesz. Ale pamietaj o nas przy urnie wyborczej, koniecznie na nsa zaglosuj.

P.S.
2013 r. jest ostatnim kiedy za preferncyjny mozna kupic ziemie, nawet te polityczne glaby nie byly w stanie przewidziec, ze wlasnie z tego powodu liczba chetnych bedzie o wiele wieksza i ze powinno zabezpieczyc sie tyle srodkow azeby starczylo dla wszystkich zaintersowanych. Ale coz... jakie rzadzace glowy takie "efekty".

Kaja, 2013-06-08 12:03:15

No i znaleźli sposób na protesujących rolników.Jeszcze tanim zbożem zasypią z rosji(nowy port w Elblągu).I będą ziemię brać po kolei(na darmo niebieskich tabliczek nie wieszali).

Krzysztof, 2013-06-08 11:34:24

a ja wam już dzisiaj mówię że zwrotu akcyzy też nie będzie ,z doplat dmuchną nam kolejne 10% pszenica w sierpniu po maks 580 zł,i nieustające kontrole z arimr i kary za wszystko w imię ratowania budżetu a i jeszcze się grzecznie zapytają czy chcesz mieć jak grecy czy gorzej

chłop, 2013-06-08 10:30:26

...................gdybym był okupantem tego kraju, zrobił bym!!!!! - z rolników przestępców, a z przestępców rolników!!!! -karałbym babcie sprzedające pietruszkę na chodniku! -wysyłałbym inspekcje do piwnic, żeby karać za palenie w piecach! -rolnika który sprzeda kilo mięsa, sąsiadowi wysłałbym do prokuratury! -za brak kolczyka i zwierzęcia od ręki bym zamykał! - gdybym znalazł nieoznakowane jajko w sklepie , żeby je wytropić wysłałbym wszystkie swoje siły specjalne! -karałbym kierowców i właścicieli ciężarówek karami po 30000 zł -nastawiałbym ograniczeń prędkości i ustanowił 24 punkty karne,po czym odbierałbym pracę kierowcom zabierając im uprawnienia zaś swoim dałbym immunitet!!!...itd,itp...........................

przeor, 2013-06-08 07:45:06

Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród, to wyganiałbym młodych, mądrych ludzi za granicę "za chlebem" na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzał nowe, dawałbym podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniał inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczał do nich dostęp. Oddałbym banki, media, handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłóciłbym młodych ze starszymi, aby poprzez "odwróconą hipotekę" przejąć za bezcen ich mieszkania i domy. Zachęcałbym ich kobiety do feminizmu, prostytucji i aborcji, żeby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, by nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł, a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, by przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów, itd. Obejrzyj się wokoło!!!!!! Niech każdy prawdziwy Polak wklei to raz pod jakimś artykułem.

~eeeee, 2013-06-08 07:43:27

Bardzo jestem ciekawy w jakim sektorze minister finansów upatruje koniunktury. Budowlanka leży, w przemyśle też słabo. Co rozrusza naszą gospodarkę? Jeśli stawia pan minister na hipermarkety i dalszy wzrost zatrudnienia w administracji /zawsze moźna utworzyć nowe ministerstwo czy inną agencję/ to może się przeliczyć.

wład, 2013-06-08 07:13:28

Balcerowicz przekonywał nas, ze kapitał nie ma narodowości. Skutki znamy.
Teraz Kalemba z Rostowskim próbują nam objaśnić, że ziemia też nie ma narodowości.
Jeśli te ich starania, aby jak najwięcej polskiej ziemi sprzedać obcym nie są zdradą stanu, to co nią jest?

baca56, 2013-06-08 00:46:10

Czyli złodzieje z rządu sprzedają polską ziemię obcokrajowcom żeby zapchać dziurę budżetową, mamią polskich rolników że to z myślą o nich, namawiają do brania kredytów preferencyjnych których nie ma, niedługo Polacy będą sługusami na majątkach należacych do obcokrajowców. Brawo Panie Kalemba i Rostowski.

oczek, 2013-06-07 22:04:19

przyczepy samozaładowcze i owijarki szeregowe kupisz na wydodne raty www.anderson.pl

Marcin, 2013-06-07 14:41:07BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

http://www.farmer.pl/prawo/nieruchomosci/aktualnosci/jak-wylaczyc-dzialke-z-obwodu-lowieckiego,75957.html ktoś chętny?

przem

@Pałuczanin81nawet tak nie mów !!!! @mieto35 dzięki wielkie za nową tabelkę od razu widać że tiofanat lepszy od prochlorazu