PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

I zarobią jeszcze Niemcy czy Duńczycy którzy reszcie krajów sprzedają technologię pozyskiwania zielonej energii. Europa produkuje tylko 3% CO2 w skali światowej a wymogi mamy takie jakbyśmy produkowali tyle co USA i Chiny razem wzięte.

Baron, 2013-06-10 23:42:06

a my zbiramy Biobaler.net i wszystko jest bezproblemowo, enegetyka kupuje bo suche i dobre

karol , 2013-06-10 22:54:36

słusznie @baca 56 -dodaj jeszcze ,że tzw. energia odnawialna jest dotowana ,więc państwo zedrze z obywatela podatek i dopłaci do tej energii. Reasumując -za energię zapłacimy drożej.

!!, 2013-06-10 22:19:20

Sprowadzajmy łupiny z orzechów z Brazylii albo łuski słonecznika z Chin, żeby zrobić dobrze klimatowi! Arabowie dostarczą ropy do napędu statków i ciężarówek które to wożą, Chińczycy będą podsuszać łuski słonecznika węglem, który wykopią, tony CO2 pójdą w powietrze (u nich), abyśmy my europejczycy mogli "ekologicznie " spalać paliwa odnawialne.
Trzeba jeszcze dodać, ze zarobią na tym wspomniani Arabowie, Brazylijczycy i Chińczycy, a przede wszystkich hurtowi sprzedawcy zielonych balonów.
Nam pozostanie przyjemność zapłacenia rachunków za te fanaberie.

baca56, 2013-06-10 21:57:04BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

jarki, a weż zeszyt wyciągnij  i porównaj stany tegoroczne do zeszłorocznych. Bo jakoś nie pasi mii wpis lokizoma. z tego co...

jarki

Właśnie  Pisałem o tym ciut wyrzej dobrze że sam nie posiałem jęczmienia  Wygląda na to że czy jary czy też ozimy jeden kit...