PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Drodzy Rolnicy, nie podejmujcie decyzji na temat ile hektarów i jakim rzepakiem zasiać pola na podstawie tegorocznych cen skupu. Jeśli areał rzepaku znacznie się zredukuje, to prawdopodobnie w przyszłym roku ceny będą wyższe. Wtedy zaczniecie siać rzepak na potęgę i znów ceny spadną w kolejnym roku.... Więc kto nie zredukuje areału w tym roku prawdopodobnie nieźle zarobi w przyszłym. Nie patrzcie na ceny tegoroczne, tylko myślcie, jakie mogą być ceny w przyszłym roku.

doradca, 2013-08-14 07:14:23

Broniarz zanim sie zaczniesz wypowiadac jako autorytet w uprawie rzepaku rusz 4 litery w pole ! Zapraszam do mnie, w czerwcu 4l wody. Zniwa na pozne sie nie zanosza. Wszystko sie klosi i pyli na potege.

Robert, 2013-06-11 18:08:56

jak bedzie po 1700 to jasne, ze siac najtanszy, zadne tam hybrydy, poza tym ja nie widze, zeby zniwa mialy byc pozniej ? skad takie obserwacje ? Jeszcze tydzien bez wody i wczesniej beda. Znowu jakas propaganda markeingowa.

Szoszon, 2013-06-11 18:06:54

Jeśli sprawdzą się prognozy cenowe czyli rzepak będzie do 1700 zł to nie będzie problemu jaką odmianę zasiać bo nikt rzepaku siać nie będzie . Przy tegorocznych stratach pogodowych cena poniżej 1700 zł jest śmieszna więc co będzie jak pogoda dopisze ?Rzepak ma być po 1200 ?

kukuróżnik, 2013-06-11 12:24:38BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Adamski

@miwigos Cerplon też wraca do orki po latach-pod burak i po buraku to nie zamierzam zmieniać Cerplon jest słaby w uprawie bezorkowej. To nie jest...

Adamski

A czy te dziwne nietypowe chwasty, to nie efekt bezorkowj uprawy,tak sądzi mój znajomy i zaczyna orać raz na 3-4 lata Prawidłowa uprawa...

lokizom

U mnie w zbożu nawet w tym roku nie ma miotły, a uprawa bezorkowa