PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

W taki sposób, że nie wydawali prawie 64 tys. na szkolenia w ŚWIERADOWIE ZDROJU!!!!!

@@@@, 2013-06-21 12:36:59

A w jaki to sposób Bustowski i Maj stali się właścicielami ogromnej liczby hektarów? . Może porozmawiajmy o przygodach Bustowskiego i Maja z sądami i prokuraturą. O profesjonalizmie pracowników ARiMR świadczy fakt, że dziesiątki tysięcy rolników z Dolnego Śląska każdego roku otrzymuje dofinansowanie z różnych programów rolnych. Tylko na Dolnym Ślasku prawie tysiąc osób skorzystało z programu młody rolnik. Niestety kilka osób związanych z Bustowskim i Majem, nie wypełniła zobowiązań jakie zostały na nich nałożone z tytułu otrzymanego dofinansowania. Zostali oni wyprowadzeni przez Bustowskiego i Maja nie na pole tylko do prokuratury wrocławskiej.

rolnik, 2013-06-20 23:34:38

koleżcy z ARIMR chcą zrzucić aferę z Młodymi Rolnikami na ANR. Tyle tylko że Dyrektor Jamrozik, Sprawka, Dulnik traktują Młodych Rolników od którym pomaga May i Bustowski jak ludzi. Koalicja z PO wam się wali to prubujecie oszkalować ANR. Ciekawe co na to Panowie Dyrektorzy z ANR powiedzą?

A jak pytasz co w Prokuraturze we Wrocławiu niebawem się dowiesz. Myślę że przyjdą po Was prędzej czy później

Rolnik, 2013-06-20 21:21:46

K. Huk jakby znał problematyke rolną to by zrozumiał Młodych Rolników z J.G.. Premię, którą otrzymali Młodzi Rolnicy to napewno im pomogła w starcie. Ale największą głupotą było wymaganie od nich wszystkiego naraz (zakup gruntów, budynków, maszyn, itp.- z tego co czytałam w artykułach). To są młodzi ludzie, którzy dopiero sie uczą, a zostali potraktowani jak bydło, gdzie bydło się lepiej traktuje.

rolniczka, 2013-06-20 11:36:31

Do rolnika
To juz wiadomo o co chodzi ARiMR z Wrocławia. Żałują ziemi z ANR dla Młodych Rolników z Jeleniej Góry, bo dla ich znajomych zabraknie.

..........ANR, 2013-06-20 10:54:40

Dobrze że twojemu Panu Dyrektorkowi znajomi towar z Berlina wozili jak stał na Florze w Jeleniej i handlował z ludzmi bo nie miałby za co przeżyć. Ciekawe czy odprowadzał podatki za przywożony towar z Belina oraz cło. Potem został Radnym a ilu miał wyborców co popierali jego wybór za otrzymane wino i organizowane imprezy przedwyborcze w Jeżowie Sudeckim. Dom Pana Dyrektora w Jeleniej Górze nie przypominał domu no ale jak został Dyrektorem ARIMR przebudowano go na Pałac mający około 300m. Nie mówiąc o działkach, domach i innym majątku.
Jak się niektórym język z Jeleniej rozwinie będzie wesoło.
I to wszystko z Pensji Dyrektorskiej. To trzeba być Ekonmistą lepszym od Pana Ministra Rostowskiego.

Pytanie, 2013-06-20 07:23:17

Schizofremia paranoidalna. Nic dodać nic ująć.
Przeczysz sam sobie mały nieznaczący człowieczku. Skoro Rolnicy kupują ziemię to są Rolnikami. ANR to porządna instytucja zarządzana przez Pana Dyrektora Jamrozika, pełna kompetentnych i wykwalifikowanych ludzi. Ludzi uśmiechniętych do każdego rolnika i nie musi być z PSL, popierać Dolnośląską Izbę Rolniczą. Apteka rano od 8 , kup wazelinkę a potem leć do Kazia. Czas na zmiany w ARIMR i najlepiej jak wejdzie któś z PIS-u to szybko powychodzi gdzie i jaka kasa i komu była przyznawana w ramach modernizacji i innych programów.

do rolnika, 2013-06-20 07:08:42

Czyli mam uwierzyć, że Bustowski i Maj poświęcają swój czas tzw młodym rolnikom bezinteresownie i nie są z nimi powiązaniu finansowo. A może to Wy jesteście zazdrośni,że nie macie żadnego wpływu na decyzje podejmowane w ARiMR. ANR jest już opanowane przez Was. Robicie tam co chcecie czego dowodem są przejęte przez Was, rolników z Jeleniej Góry hektary.Natomiast w ARiMR nie macie nic do powiedzenia, gdyż ARiMR działa na podstawie przepisów prawa. Stąd ta wściekłość na K. Huka, który szanowany przez ministra, prezesa jak również pracowników ARIMR ponieważ jest wspaniałym dyrektorem i człowiekiem. Tysiące rzetelnych rolników z Dolnego Śląska jest bardzo zadowolonych z programów rolnych wprowadzonych i realizowanych pod kierownictwem doświadczonego, pracowitego, znającego problematykę rolną K. Huka.

rolnik, 2013-06-20 00:15:34

Dolnośląski Oddział Regionalny zawsze był na dnie statystyk dotyczących sprawności. Zawsze 15 lub 16 na 16 województw. To tzw. efekt huka. Młodzi Rolnicy niszczeni przez HUKa odbiją się fatalnie na wyniku wyborczym PSL. Huk chyba robi zemstę tą akcją uderzając w podstawowy elektorat. Dlaczego Centrala tego nie widzi? Może ryby z tego zasilanego ściekami akwenu zaszkodziły?

Zatrute ryby, 2013-06-18 21:47:31

Do rolnika!!!!!!!
Ani Bustowski, ani Maj nie wykorzystali niczyjej naiwności. Piszesz jakby to oni wzięli tą kasę. Piszesz totalne bzdury, bo tak nie jest. Ale twoje błędne myślenie świadczy tylko o twojej chorej zazdrości i arogancji. Młodzi rolnicy, czyli też i ja przede wszystkim jesteśmy im bardzo wdzięczni za pomoc. A z resztą co tobie głupolu tłumaczyć jak i tak tego nie zrozumiesz. Idź się dokształcić!!!!!!

Młody Rolnik, 2013-06-18 21:39:10

Porozmawiajmy o Bustowskim i Maju, którzy wykorzystali naiwność młodych ludzi do zarobienia pieniędzy z programu młody rolnik i teraz muszą się tłumaczyć przed prokuratorem. Ani Piechociński, K. Huk czy całe PSL nie są winni tragedii młodych osób tylko Maj i Bustowski, którzy zgarnęli hektary z ANR. Niech się wypowiedzą na temat.

rolnik, 2013-06-18 19:43:48

Bustowski i Maj nie żadali prowizji za spokój lecz osoby z waszej strony. Ciekawe co Prokurator na to powie. Jak zajmie się wszymi spółkami. pan Piechociński pokazał wam gdzie wasze miejsce. Ujadacie ja kundle!!!
Pan Kazimierz Huk jest ofiarą waszych intryg i wykożystania młodych rolników do jego skompromitowania. Coż w PSL jeden pod drugim dołki kopie a potem nazywa ich dziadkami leśnymi i idiotami. Gratulacje Panie z białego autka

do rolnika, 2013-06-17 23:12:00

Pan Kazimierz Huk jest bardzo życzliwy wobec wszystkich prawdziwych rolników Dolnego Śląska. To pod jego kierownictwem w ciągu 10-ciu lat pracownicy Dolnośląskiego Oddziału ARiMR zweryfikowali z wynikiem pozytywnym tysiące wniosków o dofinansowanie i wniosków o płatność beneficjentów Dolnego Śląska. Pan Marcin Bustowki nazywa siebie obrońcą młodych rolników a w rzeczywistości w pogoni za zyskiem doprowadził siebie i nieświadomych młodych ludzi do wrocławskiej prokuratury. Otrzymanie dofinansowania jest równoznaczne z przyjęciem pewnych zobowiązań, których M. Bustowski nie chce przyjąć do wiadomości. Pacta sunt serwanda. Piechociński jest ministrem gospodarki a nie rolnictwa. Za młodych rolników, którzy otrzymali dofinansowanie, nie będzie uprawiał ziemi gdyż ci mają swoich pełnomocników w osobach Bustowskiego i Maja.

rolnik, 2013-06-17 21:50:25

to w wyborach to zmienimy może wystarczy krzyżyka nie stawiac przy kandydatach z psl przyjdą nowi z innej partii i swoich tam obsadzą ale czy bedzie wtedy lepiej?

ukasz, 2013-06-17 11:29:42

Prezes Piechociński jest informowany co się dzieje w ARIMR ,jak są traktowani rolnicy i nawet członkowie PSL,ale układ zamknięty,jaki tam panuje skutecznie blokuje interwencje w tych sprawach.
Byłem osobiście w Warszawie w tej sprawie i wiem co piszę,kolesiostwo wygrywa w PSL,nie ma demokracji,statut to fikcja....

ekojajo, 2013-06-17 10:30:53BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Oglądam od lat kawa+agrobiznes-oprócz forum to mój główny dostawca informacji do lech-polu dziś się nie dało...

jarki

Cena na matif z przed dwóch lat niestety