PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

@aska poczytaj to : "Zastanówmy się czemu to człowiek zdominował świat? Jest jednym ze słabszych stworzeń ,bo nie ma silnych zębów, pazurów,kopyt,jadu itp,ale ma świadomość i rozum. Gdyby tygrys,byk czy koń miał rozum i świadomość nie dałby się zabić tak łatwo. Morze zwierzę z poderżniętym gardłem nie wie o tym tylko poczuło że go coś zapiekło w szyję?. A ty chcesz go walić w łeb młotem czy prądem aby pozbawić świadomości której ono nie ma. A ono sobie nieświadomie zasypia z powodu upływu krwi nie zdając z tego sprawy. Ja tego nie wiem i ty też nie. A być może jest to najbardziej humanitarny sposób zabijania dla zwierząt,a nie walenie młotem w łeb. Twoje oburzenie z tego , że wiesz czego ty byś nie chciała- ale ty masz rozum".

..., 2013-06-14 07:51:25

JEST NA TO MIĘSO ZBYT i jestem za takim ubojem stajemy sie coraz bardziej jebniet...m społeczeństwem zwierze to zwierze jest do zjedzenia a nie zabawy litości i wogóle.Ja na każdym byku już straciłem po ok 800 zł i co ? Budujecie durne schroniska gdzie są tysiące psów i na co to ? miesiąc nikt sie po niego niezgłosi to go uspać i tyle sory ale płace podatki i mam dość durnych ekologów i obrońców zwierząt co nie mają zielonego pojęcia o hodowli zwierząt niedługo jeszcze a nas pozamykają bo byka kijem uderze a co niech mnie pobodzie bo on może

seba, 2013-06-13 23:29:06

aśka przestań, bo cierpię jak czytam takie humbuki intelektualne! Zwierzę cierpi - tak, ale ja chce jeść i mam prawo by jeść mięso.

observer, 2013-06-13 20:27:06

Na znieczulicę (p)osłów niegodną homo sapiens (człowieka myślącego) jest jedna rada: niech od dzisiaj odmawiają znieczulenia przy wszelkich zabiegach stomatologicznych i medycznych. Chętnie poznam też nazwiska tych zwolenników okrucieństwa dla wątpliwego zysku materialnego.

aska, 2013-06-13 15:32:17BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Myślę że owies polubi takie warunki :) 

barts

Możliwe pierwsze dwudziestki w przyszłym tygodniu a do końca pierwszej dekady będzie produkować kolejne rozkrzewienia, później zresztą...