PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Neurologiczny mechanizm odczuwania bólu u zwierząt jest i nie mal taki sam identyczny jak u ludzi świadczy o tym fakt prawda na stosunkach zbliżonej atomii procesów chemicznych które dochodzą podczas wystąpienia bólu to po co te pytania ankiety zwierzęta mają podobny układ nerwowy ale ludzie nie wiedzą a powinni wiedzieć i znać prawdę jaka jest że zapominają o mechanizmie neurologicznym odczuwania bólu który jest o nie mal taki sam identyczny.

Monika, 2018-01-27 18:23:53

Idiotyzmem jest robienie takich sondaży, pytać się ludzi o to o czym nie mają bladego pojęcia. Najbardziej znamienne jest to że 69% uważa za słuszne trzymanie zwierząt w ogrodach zoologicznych, chyba się Pigwinów z Madagaskaru naoglądali.

Baanzi, 2013-06-17 09:06:15

Co to za idiotyzmy! Wszystkie zwierzęta mają podobny układ nerwowy, więc odczuwają ból podobnie jak my. Spróbujcie kopnąć kota, albo dotknąć palcem dżdżownicy a zobaczycie. Jeszcze tego nie wiecie?
Debile.

siejka, 2013-06-17 08:06:06BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

lokizom

Czy ja wiem czy odpuszczą, znów ma być mrozki i wegetacji nie ruszy w marcu. Jakoś kiepsko widzę żeby rzepak miał zakwitnąc naa...

Pałuczanin81

Też dziś lustracja w padającym śniegu- całe rzędy w zaniżeniu terenu(koleinach od siewu) zdechnięte wzdłuż-co za przyczyna?nadmiar...