PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

@ dziecko we mgle, pobieżnie oglądałem ten odcinek uwagi, ale przecież nikt nie stosuje antybiotyków ot tak sobie, na zapas. była potrzeba to stosowali, a to że jest czarny rynek powodem jest chciwość lekarzy, flaszka w hurcie kosztuje 20-50 zł a oni z "receptą" sprzedają po 150. więc każdy szuka oszczędności.

a i nie wyobrażam sobie że rolnik zaryzykuje wpadkę z przysłowiowym 1 kg mięsa z antybiotykami. blokada stada, całego rzutu, utylizacja na własny koszt, późniejsze problemy. Nie przesadzajmy. News telewizyjny, nic więcej. czarne owce są wszędzie.

arszczecin, 2013-06-24 22:44:03

Glowny Lekarz Weterynarii jest dla kraju wazniejszy niz kazdy tz.lider partyjny.Ci moga opowiadac bzdury bez konsekwencji dla siebie osobiscie.On jest nasza opoka przeciwko bandytom hurtownianym robiacym kase na truciznach.Kara za trucie narodu powinna byc obligatoryjnie nie mniejsza niz 25 lat kryminalu.To nie sa zarty ,mafia zzera Polske.Zachorowalnosc na nowotwory jest najwieksza od zakonczenia wojny.Pazerni do granic panowie wielkotowarowi ,warzywa. doprowadzaja nasze pokolenie do zmian genetycznych nieodwracalnych w kolejnych pokoleniach.Patrzymy na nasze produkty w kontekscie najzdrowsze w Europie,bzdura.Np. ziemniaki na czipsy sa pryskane 16 razy,a 17 raz w magazynie.W tv,radio slodkie bla bla ,konkursy lokalnych zdrowych produktow ,ktore to stanowia miliardowa czesc rynku.Strach sie bac.

dziecko we mgle, 2013-06-24 20:38:04

niebardzo rozumiem dlaczego w tv podawane sa nieprawdziwe wprost klamliwe oglupiajace ludzi wiadomosci iz jest to afera w sektorze przemyslu miesnego!!!!

malorolny, 2013-06-22 08:26:10

bamber, bo na koty i piesy jest przepis dobry. dönner k...b :)

arszczecin, 2013-06-21 18:02:34

jeszcze kotów i psów nie wymieniłeś

ukasz, 2013-06-21 16:32:41

wołowina załatwiona ubojem rytualnym konina jest be bo koń to piękne i mądre zwierzę wieprzowina już dawno padła teraz kolej na drób i po rolnictwie

imen, 2013-06-21 16:19:27

tam gdzie świnki tam czarny rynek :)
leki dopuszczone dla świń można tonami kupywac,a turbostrzykawki nie uswiadczysz na czarnym rynku. dlaczego? bo mucki są jeszcze w gospodarstwach rodzinnych, a świnki już nie.
chcielista (...) to macie, smacznego, na zdrowie.
sól, odświeżanie, wędliny z padliny, teraz antybiotyki. cygan zawinił a rolnik za to zapłaci?

arszczecin, 2013-06-21 13:40:45BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Kowary rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Rzeszów rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Kraków, Krowodrza rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Kraków rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

W modusowatych i nie tylko ogólnie we wszystkich antywylegacze  Termin to podstawa i pogoda odpowiednia  Na modusy to...

ikcomas

No dziwne, jesteś bardziej na północy co daje krótszy dzień a więc późniejszą wegetację i teoretycznie zimniej. Poza tym chyba...