PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Po pierwsze brak jest odpowiedzi jakie koszty zostały Poniesione ze środków prywatnych jak twierdził w relacji tvp- Wrocław zastępca Pana Dyrektora ARIMR Wrocław Pana Kazimierza Huka.

Po drugie jaką rolę mieli pełnić w szkoleniu zaproszeni Burmistrzowie Gminy Mirsk, Gryfów Śląski, Świeradów Zdrój. Czy też mieli być przeszkoleni w zakresie ryb a może mocowania chaczyka do spininga? Zaproszenia rozesłał osobiście Dyrektor ARIMR. Czy Dolnośląska IZba Rolnicza sponsorowała prosiaczka na pseudo szkolenie? I za co mamy jako społeczeństwo być wdzięczni jak powiedział zastępca Dyrektora w Tvp Wrocław za zorganizowaną Imprezę.

Ile zapłacono za wynajęcie przystani i kto za to zapłacił. Pytamy i Oczekujemy konkretów a nie lakonicznych odpowiedzi

Rolnik, 2013-06-21 22:52:48

I to wszystko wykonują funkcjonariusze rzekomo chłopskiej partii dla dobra całego rolnictwa.
Tylko pogratulować!

Krzak, 2013-06-21 22:24:41

pod hotelem - razem z aqua- parkiem gdzie było to spotkanie demonstrowali rolnicy, pokazywała to telewizja, szefem dolnośląskiego oddziału AR i MR jest człowiek, który jednocześnie BYŁ szefem dolnośląskiego PSL. Piszę BYŁ - bo cały dolnośląski PSL rozpirzył Komitet Naczelny PSL w Warszawie. Szastać kasą - dla siebie - to oni potrafią !!!

farmer, 2013-06-21 22:21:18

Ciekawe ile osób jest na liście przeszkolonych?

Rolnik, 2013-06-21 15:20:58

Kiedy wreszcie ta zagłodzona instytucja nażre się do syta?

ziomek, 2013-06-21 13:57:35

urzędnik też człowiek napić się musi ... :)

arszczecin, 2013-06-21 13:31:12

A niby składali się na to szkolenie?

rol#, 2013-06-21 12:31:27

Taaa... a mogło to kosztować 100 zł. tyle co kawa, herbata i ciastka, tylko owe "szkolenie" trzeba było zorganizować w tych biurowych gmaszyskach, sidzibach ARiMR w ten sposób nie poniesiono by kosztów na dojazdy, wynejem luksusowych hoteli itd.

Ale cóż... urzędasom obce jest oszczędzanie, przecież balują nie za swoje. Podsumowanie PROWu, i inne warsztaty (jeśłi w ogóle miało to miejsce w co wątpię) przecież miałyby tę samą waryość merytoryczną bez względu na miejsce realizacji.

Na koniec... na balangi kasa zawsze się znajdze, tylko na cos co potrzebne rolnikom do rozowju czyli np. na kredyty preferencyjne inwestycyjne to już nie ma bo w budżecie pustki. A pomyślcie... ile takich szkoleń "SPA" dzieje się w skali całego kraju, w skali tego całego szkodliwego urzędniczego bagna... tam toną bezpowrotnie setki milionów złotych.

Smutny ten kraj.

Mario, 2013-06-21 12:04:51BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Rusinowo rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

Pauk, trolować to będziesz jak ci skasują stado i gówno dostaniesz. Jakiś czas temu japę cieszyłeś że w końcu zlikwidujesz za dobre...

lokizom

Na yr.no wracają mrozy ale np. 31 marca ma być ok. 5 stopni a 1 kwietnia już 20. Także czuć powoli wiosne, narazie tylko w zapowiedziach