PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Jakbyście nie byli takie pierdoły, to byście walczyli o swoje i teraz zarabiali...
Dobrze jest odróżniać, gdzie kończy się własna du.., a zaczyna wspólna sprawa, także dla tej d.... Ale jak cały właściciel jedna d..., to z kim tu gadać...

ktoś, 2013-06-23 18:09:01

W takim razie bardzo proszę o przyznanie wszystkim hodowcom bydła mięsnego praw kombatanckich z tytułu poddawania nas represjom niskich cen skupu, podobnie hodowców trzody, a najlepiej wszystkich rolników, ponieważ wszyscy znajdują się pod jednym wozem!

leśny, 2013-06-23 18:03:22

W najbliższym czasie zostanie spacyfikowany protest w ŻURAWLOWIE rolnicy biorący w nim udział są patriotami broniącymi małej ojczyzny ,czy warchołami.

C, 2013-06-22 06:52:57

Koniecznie trzeba uhonorować tych co muszą obecnie walczyć z bezprawiem państwa i jego funkcjonariuszy. Dlaczego pomijać tych co państwo doprowadziło bezprawnie do bankructwa, tych którym odmówiono leczenia, rodzin tych co państwo usmierciło poprzez odmowę leczenia. Dlaczego tylko tych co teraz są u żłobu i niszczą obywateli może skuteczniej od nieboszczki komuny! Czy aby walczyli o wolność? Ja mam wątpliwości? Walczyli o dorwanie się do koryta! Ateraz okradają naród!

Krzak, 2013-06-21 22:33:39

Trzeci tydzień w dzień i w nocy w miejscowości ŻURAWLÓW walczymy z firmą gazową Chewron czy nabędziemy prawa kombatanckie.

chłop z wołynia, 2013-06-21 14:02:10BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

miwigos

Jak dla Ciebie to normalne ,u mnie tak mokro nie było XXXX lat

lokizom

Mamy dzisiaj o tym artykuł. Wapno i nawóz przedsiewnie czy wapno przedsiewnie a nawóz powschodowo powiedzmy w pazdzierniku? Ja bym...