PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Izba rolnicza jest organizacją prywatną? Dobre sobie. To samorząd rolniczy powołany ustawą, działąjący w ramach statutu. Izba to nie prywatny folwark i przekrętów robić nie można.

Rolnik izbowiec, 2013-07-05 12:03:38

dziś obowiązuje powiedzenie 'paragrafów nam dostatek-dawajcie ludzi'.

A tak poważnie - trzeba aby wszyscy teraz chcieli kasę, tzn zadośćuczynienie za poniesione straty itp i kończyło się w strassburgu. Może przestanie się opłacać naszemu rządowi takie podejście do obywateli.

nika, 2013-06-29 08:30:39

No wreszcie sprawiedliwości stało się zadość. Tyle lat znęcać się nad uczciwym człowiekiem to tylko w państwie polskim jest możliwe. Przed godzina TVP II program podał, że 4 miesiące siedział w więzieniu niewinny człowiek, który tylko tak samo sie nazywał jak skazany ale o innej dacie urodzenia i zamieszkania. Przez te 4 miesiące stracił żonę, mieszkanie i pracę. Hańba!!! W PRLu było prokuratorsko-sędziowskie powiedzenie: dajcie mi człowieka a ja już znajdę na niego paragraf z kodeksu karnego. Jak widać jest to wciąż aktualne, mimo przemian pseudoustrojowych.

rolnik z Polski, 2013-06-28 18:42:07BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Dokładnie o tym wcześniej pisałem DPR się kłania  Ludzie myślą że naturę da się oszukać a qq to głupia roślina  Niestety tak...

agromatik

Daje głosy, bierze kasę?