PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Tak zamawiam na miejsce :) alę ja lubię tradycyjnie i blondynki to ciekawe czy jak polecę do Izraela to se poużywam bo jeśli nie to będzie skandal i nie poszanowanie moich tradycji .Nie gustuje w brunetkach to jak Izraelici uszanują moją dewiacje .To skandal że w Izraelu jest nie dobór blondynek .Domagam się by knesset przegłosował zwiększenie naturalnych blondynek (nie farbowanych) bo inaczej to będzie blokowanie moich przekonań .

wiochmen, 2013-07-15 20:12:56

wiochmen, to ze lubisz miłość francuską nie oznacza ze panna musi ci ją robić w Polsce? I lecisz po nią do Francji?

dziwne, 2013-07-15 19:21:48

Jeśli ja lubię pomarańcze to na siłę muszę je produkować w kraju ? Nie , muszę sobie je zaimportować tak samo obywatele Izraela niech sobie zaimportują to mięso do Izraela lub jeśli potrzeba to do Polski .Ja nie obstaje przy tym by pomarańcze dla mnie były z Grenlandii .

wiochmen, 2013-07-15 19:15:33

Przyjmując argument, że ludzie lubia jeść mięso, że mięso to źródło wartościowego białka i innych składników odżywczych niezbędnych człowiekowi ... Czy nie można opracować kompromisu tysiącletniej tradycji z osiagnięciami współczesnej wiedzy i empatii w stosunku do zwierząt rzeźnych?
Uważam, że nie tylko możliwe, ale i konieczne.
Jest jeden warunek. Należy sobie uświadomić, że lekarz weterynarii dokonując badania "przedubojowego" stwierdza poza wszelką wątpliwość dobry stan zdrowia zwierzęcia warunkujący przydatność spożywczą uzyskanego mięsa. Pozbawienie przytomności tuż przed ubojem NIE ZMIENIA tego orzeczenia. Nieprzytomne zwierzę szanowni zwolennicy uboju rytualnego NIE OZNACZA CHOROBY wykluczającej dopuszczenie mięsa do spozycia. Na tym BEZSPORNYM FAKCIE opiera się przemysł mięsny i rola lekarza weterynarii, jako gwaranta bezpieczeństwa zdrowotnego żywności.

JZ, 2013-07-15 10:12:10BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Elbląg rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Bydgoszcz rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdańsk, Wrzeszcz rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Różyny rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

@thug Czyli chcesz powiedzieć że dff pendimetanine i chlorotoluron Też byś dał na szpilkę w pszenicy ?

ikcomas

Tak jak pisałem wcześniej, niebieska strefa śmierci w powiecie monieckim, minimum na rok. Tymczasem żółta już w 4 województwach, jest w...

Pałuczanin81

z NAPISEM"Tu gospodarzył ŚP(.nn) frajer rolnik wykończony przez CETA lub UE