PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

"Po pierwsze gospodarka durniu." - cytat z niegłupiego gościa zza wielkiej wody. Ile zwierzątek uratowano od barbarzyńskiego uboju rytualnego? - żadnego, bo zamiast polskiej wołowiny na stół zagości wołowina z innych państw. Komu zrobiliście dobrze pseudoobrońcy zwierząt? Konkurencji zagranicznej! Głupich nie trzeba siać, bo sami się rodzą! Nawet nie sądziłem, że w Polsce jest ich tak wielu.
Zapomniałem dodać, że nie jestem hodowcą bydła, ani rzeźnikiem, ani Żydem, ani Arabem, ani Tatarem, masonem itd.

Zorro, 2013-07-16 12:18:28

Skoro zwolennicy i sympatycy uboju rytualnego powołują się na kult, wiarę ,religię praktykując te specyficzne obyczaje z zarzynaniem zwierząt z czasów barbarzyńskich czy biblijnych do czasów obecnych - to można mniemać ,że Bóg jest złym Bogiem ? A przecież Bóg jest prawy ,dobry ,litościwy więc dlaczego tyle zła i okrucieństwa wobec zwierząt czynią żydzi .Żydzi którzy przez wieki byli prześladowani i czyniono wobec nich tyle zła i nie rozumieją ,że zwierzę też cierpi .Dlatego nie rozumiem skąd u nich tyle zwolenników obsesji opuszczania krwi żywemu i świadomemu bólu zwierzęciu a tym samym czynienia zła . I dlaczego nie ma wspołczesnego reformatora wśród nich który powiedziałby dość i stop ubojowi rytualnemu jako niehumanitarnemu bez ogłuszania . Jeżeli ktoś nie wie czy zwierzę podrzynane czuje ból i jest przerażone to niech sobie wyobrazi usunięcie tarczycy na żywca u człowieka !

bez cenzury, 2013-07-16 10:04:50

one zapłacą za ten ubój rytualny drożej i to ich boli, bo w Polsce taniej wychodziło, narazie obrażają i straszą. Polska dla nich to piękny kraj i taniej rżnąc można.... Tyle kamienic jeszcze do wzięcia, a tu taki zawód..

icek, 2013-07-16 08:14:31BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Dnia 11.05.2016 o 23:20, jarki napisał: A ja rozmawiałem z moim handlowcem i po naciskach przyznał że Odżywki to...

jarki

Oba stare próbowałem w grochu  Chlorotalonil ze strobi idzie w pszenicy jest ok  Natomiast tych nowości jeszcze nie...