PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • Zorro 2013-07-16 12:18:28
  "Po pierwsze gospodarka durniu." - cytat z niegłupiego gościa zza wielkiej wody. Ile zwierzątek uratowano od barbarzyńskiego uboju rytualnego? - żadnego, bo zamiast polskiej wołowiny na stół zagości wołowina z innych państw. Komu zrobiliście dobrze pseudoobrońcy zwierząt? Konkurencji zagranicznej! Głupich nie trzeba siać, bo sami się rodzą! Nawet nie sądziłem, że w Polsce jest ich tak wielu.
  Zapomniałem dodać, że nie jestem hodowcą bydła, ani rzeźnikiem, ani Żydem, ani Arabem, ani Tatarem, masonem itd.
 • bez cenzury 2013-07-16 10:04:50
  Skoro zwolennicy i sympatycy uboju rytualnego powołują się na kult, wiarę ,religię praktykując te specyficzne obyczaje z zarzynaniem zwierząt z czasów barbarzyńskich czy biblijnych do czasów obecnych - to można mniemać ,że Bóg jest złym Bogiem ? A przecież Bóg jest prawy ,dobry ,litościwy więc dlaczego tyle zła i okrucieństwa wobec zwierząt czynią żydzi .Żydzi którzy przez wieki byli prześladowani i czyniono wobec nich tyle zła i nie rozumieją ,że zwierzę też cierpi .Dlatego nie rozumiem skąd u nich tyle zwolenników obsesji opuszczania krwi żywemu i świadomemu bólu zwierzęciu a tym samym czynienia zła . I dlaczego nie ma wspołczesnego reformatora wśród nich który powiedziałby dość i stop ubojowi rytualnemu jako niehumanitarnemu bez ogłuszania . Jeżeli ktoś nie wie czy zwierzę podrzynane czuje ból i jest przerażone to niech sobie wyobrazi usunięcie tarczycy na żywca u człowieka !
 • icek 2013-07-16 08:14:31
  one zapłacą za ten ubój rytualny drożej i to ich boli, bo w Polsce taniej wychodziło, narazie obrażają i straszą. Polska dla nich to piękny kraj i taniej rżnąc można.... Tyle kamienic jeszcze do wzięcia, a tu taki zawód..

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 23.20.240.193
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!