PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Czy z waszego punktu widzenia drodzy rolnicy- przyroda ma być szanowana w kilku rezerwatach i parkach narodowych? Poza tymi miejscami można wszystko-pryskać wielokrotnie megadawkami SOR i nawozów,stosować wielohektarowe uprawy,brak płodozmianu,niszczyć oczka wodne,zakrzaczenia,trzcinowiska,meliorować itd .Więcej,więcej,więcej??Przecież ziemię-glebę można zniszczyć, zasolić,zatruć,wyjałowić ,zerodować.Czy ktoś myśli o następnych pokoleniach w perspektywie nawet choćby 200 lat?Czy zostawimy im jałowy step?

Jasiu, 2013-08-01 13:02:07

Wyjaśniam: "Zazielenienie to nie ciężar, a szansa – twierdzi dr Jerzy Plewa" - tak, szansa dla Chin, USA, Brazylii, Wenezueli, Argentyny aby sprzedawać zboża i mięso do Unii.
W zamian za to Amerykanie, Chińczycy i Latynosi będą do nas masowo przyjeżdżać aby wypocząć w pięknie zazielenionych gospodarstwach agroturystycznych i będą słono płacić za pobyt w unijno-europejskich standardach :)
Ok, wiem - to nie jest śmieszne ...

kmieć, 2013-07-24 10:27:17

bardzo proszę o wytłumaczenie powyższego artykułu, z góry dziękuje kolegom

chłop, 2013-07-24 09:57:41

Czy dowiedzieliśmy się w jaki sposób zazielenianie jest korzystne dla rolnictwa? Kolejny śmieszne artykuł bez przedstawienia żadnych rzetelnych danych na temat wpływu zazielenienia na gospodarkę UE. Oczywiście pozytywne i negatywne efekty bo takie z pewnością są.

Baazni, 2013-07-24 09:56:38BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Grójec rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Nowy Prażmów rynek komercyjny - obiekty do wynajęcia
    • Janki rynek komercyjny - obiekty do wynajęcia
    • Piaseczno rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Też widziałem w pszenicy głuchego ale to zwykle wiosenne wschody  Przyczynom są grudki ziemi zwykle źle uprawione gliny ...

Marecki

Jak miałem kiedyś z nim problem, to wystarczyło na pole dać ziemiory, albo buraki i było czysto. Kto wie, może to przez ciągłe uprawki, bo w...