PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Masz dziś dobry humor :)

Kolodziej, 2014-01-11 00:36:06

Dawajcie mi tych bogatych napaleńców, co płacą po 100tys/ha. Opitolę glebę i wieję z tego rabunkowego kraju wygrzewać (...),,o w Portugalii. Tam nawet nie wiedzą ile mają ziemi. Złożę wniosek o dopłatę na całość jako użytkownik bezumowny i po roku kupię sobie "polski sejm" na własność

s, 2014-01-11 00:25:19

38 proc. gruntów zarośnięte krzakami??? U nas płacą po 100 tys. a tam darmo nikt nie chce.

Kolodziej, 2014-01-10 23:58:12

Dziś Portugalia, jutro Polska.
Tylko nie mamy takich plaż i słońca. W zimie mrozy, a i wiatr, jakbyś się nie obrócił - zawsze w mordę.
Ale i tak - nie rzucim ziemi...

baca56, 2014-01-10 23:48:59

Dzień dobry,

Zapraszamy Państwa na naszą stronę http://DomNadOceanem.pl gdzie oferujemy Państwu szereg atrakcyjnych nieruchomości na sprzedaż i na wynajem. Na naszą ciągle uzupełnianą ofertę, przygotowaną we współpracy z renomowanymi biurami nieruchomości i deweloperami, składają się zarówno luksusowe wille, domy i apartamenty w najwspanialszych zakątkach Portugalii, jak również działki budowlane oraz propozycje inwestycji w nieruchomości, które stosunkowo niewielkim nakładem kosztów można łatwo przekształcić w atrakcyjne hotele, czy gospodarstwa agroturystyczne. Gwarantujemy profesjonalną, kompetentną obsługę przy i po zakupie, zapewniając Państwu komfort i bezpieczeństwo transakcji oraz satysfakcję z podjętej decyzji.
Pomożemy Państwu od strony formalnej również przy zakupie dowolnej nieruchomości wskazanej przez Państwa, również spoza naszego katalogu.

Portugalia, jako kraj o największej liczbie słonecznych dni w Europie ma kolosalny potencjał turystyczny. Kupno nieruchomości, czy to na własny użytek, czy na wynajem, szczególnie teraz, gdy ceny spadły od kilku do kilkudziesięciu procent, to szansa udanej inwestycji.

Zapraszamy!

DomNadOceanem.pl, 2014-01-10 23:39:02BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jenofranio

saletra wysiana a tu zima na  całego  i co z tym azotem     

ostropestka

U nas też 1900