PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

złodzieje! Krwiopijcy! zmowa cenowa kilku swiatowych firm. Utrudniamy im kupno ziemi na słupy to chcą nas ekonomicznie zmusić do oddania ziemi teraz za bezcen. Gdzie jest nasz rząd i nasze Państwo. Nie mamy juz naszego rządu! To POstawieni goście przez te koncerny światowe.

Rolnik z Polski (jeszcze), 2013-08-02 08:25:53

Standardowo "my" dostaniemy po tyłku... Firmy sprzedały nasiona, nawozy oraz chemię po kosmicznych cenach bo rzepak po 2 tys. :) Teraz okazuje się, że wszyscy zarobili tylko nie my. Ale chyba na świecie cały czas opłaca się uprawiać ziemie bo u nas już "goście" z zagranicy wykupili całą możliwą ziemie na słupy - także może oni wiedzą lepiej co robią. . . A ARiMR powinna zająć się tymi złodziejskimi opłatami i bezczelnością banków spółdzielczych.

Rolnik, 2013-08-01 21:06:40

Ja tam rzepak trzymam. nie sprzedam po takiej złodziejskiej cenie. Zdrożeje na pewno. Ale co mają powiedzieć rolnicy których duszą kredyty zaciągnięte na te ich piękne zachodnie maszyny? oni muszą sprzedać już , teraz. Zainwestowali w ten rzepak ogromne pieniądze a teraz się okazuje ze na nim stracą.

Gospo, 2013-08-01 20:20:58

uwaga na nowe opłaty od kredytów preferencyjnych z dopłatami arimr 0.08 %miesiecznie od kwoty udzielonego kredytu za rozliczenie dopłat i 0.3 % kwartalnie za zaangażowanie kredytu zazyczyli sobie teraz w naszym spółdzielczym a z rzepakiem kiedy margaryna i olej stanieją o 50%

cwaniak, 2013-08-01 11:21:52BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Mnie się podoba styl tego ogłoszenia :p   A właściciela NIE-lubie osobiście bo to polityk-rolnik :p  

jarki

  będą rekordy ale w wymoknięciach