PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

a kogo obchodzi baran do gnoju nie do kasy

ukasz, 2013-08-12 13:49:56

A. Krzak, instrumenty polityki rolnej mają wszyscy indywidualni rolnicy, grupy producencki, czy taż LGD w ramach dopłat obszarowych i PROW i te instrumenty pozwalają rozwijać się naszemu rolnictwu. Pisząc, że PSL, w szerszym rozumieniu rząd, państwo polskie ma instrumenty polityki rolnej, ale tylko po to by oszwabić rolnika, to je LITERALNIE wymień. Czy chodzi tobie A. Krzak o ubezpieczenia od klęsk, dopłaty do paliwa rolniczego, regulacji cen sprzedaży żywca wieprzowego, ostatnio wołowego zbóż w tym rzepaku, może na tym odcinku można by zrobić więcej. Może w którymś z tych instrumentów rzeczywiście zrobiliśmy coś nie tak. Pokaż to, aby w nowej perspektywie za programować to lepiej z korzyścią dla nas wszystkich. Pisząc, że określenie zielona mafia jest w pełni adekwatne, to ty A. Krzak i Wojciechowski, z którym się zgadzasz mając wiedzę o nielegalnych działaniach tejże zielonej mafii złóżcie doniesienie o popełnieniu przestępstwa przez nich do policji lub prokuratury.

Andrzej, 2013-08-08 15:03:06

Wszyscy są po jednych pieniądzach. Zgadzam się z Wojciechowskim, że PSL ma wszystkie instrumenty polityki rolnej, ale tylko po to by oszwabić rolnika. Zerują na rolnictwie! Określenie ,,zielona mafia' jest w pełni adekwatne. Ale PiS dało ciała z ubojem rytualnym.

A. Krzak, 2013-08-06 07:29:08

PSL MIAŁO I NADAL MA SWOJĄ SZANSĘ WPŁYWAĆ NA STAN I ROZWÓJ ROLNICTWA. BY TO ROBIĆ TRZEBA WIEDZY I PROFESJONALIZMU. TYMCZASEM JEST PROSTACTWO. MENTALNOŚĆ SERAFINA. KIEDY CHŁOP PRZESTANIE BYĆ CHŁOPEM A ZACZNIE BYĆ MYŚLĄCYM CZŁOWIEKIM WTEDY BĘDZIE DOBRZE. MYŚL CHŁOPIE PRZED WYBORAMI I NIE DAJ SIE NABRAĆ NA OBIECANKI.

AST, 2013-08-05 23:23:59

Tez sie zgadzam:)

John ale Rambo, 2013-08-05 22:46:18

zgadzam sie z "arszczecin"

Rolnik z Polski, 2013-08-05 22:40:16

@mt, wieś broni się sama :)
wsi spokojna wsi wesoła,
każdy polityk to pierdoła

z Wojciechowskim zgodzę się w jednym

"PSL tyle ma ze wsią wspólnego, co dziki buszujące w kartoflach albo w zbożu. Żeruje na niej... "

arszczecin, 2013-08-05 15:12:32BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Rusinowo rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

19 godzin temu, Pałuczanin81 napisał: @arszczecinto lobbuj -chyba(na pewno?),że taki z Ciebie związkowiec jak Władziu.....

arszczecin

Pauk, trolować to będziesz jak ci skasują stado i gówno dostaniesz. Jakiś czas temu japę cieszyłeś że w końcu zlikwidujesz za dobre...