PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

W Polce zawsze występował czynnik ludzki - datego nic nam nie wychodzi (patrz 'Drogówka' Smarzowskiego).

BR, 2013-08-13 09:16:43

Igor Radziewicz-Winnicki wie co mówi. To prawda, że czynnik ludzki i kultura organizacyjna to jest ten element, który stanowi największy problem, leżący u podstaw głośnych afer. Przecież wiadomo, ze kontrola sanepidu, jest dla kontrolowanego zakładu produkującego, lub jednostki handlowej bardzo kosztowna. Koszt ten to paczka z wałówką lub koperta. W tym miejscy naprawdę przepraszam tych nielicznych uczciwych, rzetelnych inspektorów sanepidu. Członkowie sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi dopytajcie jakie jest wynagrodzenie tychże inspektorów sanepidu, czy jest ono na tyle godne i wysokie aby inspektor się nie pokusił napisać pasującego, ale odbiegającego od rzeczywistości raportu/protokołu.

Andrzej, 2013-08-12 20:29:11

Ten sam komentarz napisałem do artykułu Jedna inspekcja coraz bliżej: Ta sprawa jest BARDZO ISTOTNA. Kierownictwo resortu niech prowadzi ją w sposób taki aby się nie zbłaźnić, jak się zbłaźniło z ubojem rytualnym. W sprawie uboju rytualnego ze strony resortu było tyle optymistycznych zapowiedzi, a potem na Radzie Ministrów przesuwano ten punkt obrad z tygodnia na tydzień, aż w końcu spi....no ją w Sejmie. Niech Kierownictwo resortu w tej sprawie naprawdę będzie godne zebrać pochwałę.

Andrzej, 2013-08-12 19:44:51

Z jednej strony mamy słuszne pretensje do p. Premiera, że ten rząd nie wprowadził żadnych reform.
Z drugiej strony, jeśli przyjrzeć się skuteczności jego działania, to może lepiej, żeby się nie zabierał za żadne reformy?

baca56, 2013-08-12 15:44:31BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Viola49

witam potrzebuje potwierdzenia czy taki płodozmian może byc komleks 2 pszenny dobry ziemniaki pszenica ozima kukurydza pszenica...

jarki

Ja się ciągle uczę zalecają to kurki i temu podobni magicy :D Z tebukonazolem już kilka lat w rzepaku robię nazywam to yamato+  Od...