PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

jasne-nie jest poddany reżimowi godzinowemu,bo gdyby ktoś przyznał,że tak jest,okazałoby się,że pracuje nie po 8 godzin,nie ma wolnych sobót...a urlop-co to takiego?pogratulować sędziom wnikliwości

mały, 2013-08-21 08:29:06

W naszym prwodawstwie jest bałagan jak w przysłowiowym burdelu. Piszę ,,przysłowiowym" bo tam jest większy ład i porządek. Paradoksów jest cała masa np: jedni mogą pobierać emerytury i z ZUSu i z KRUSu z tytułu ubezpieczenia decyduje rok urodzenia iczas przejścia na emeryturę, inny to pobierający rentę chorobową, którą ma przyznaną na czas nieokreślony, NIE MOŻE z niej zrezygnować, BO przepisy na to nie pozwalają. Znana jest mi sytuacja gdzie nawet sąd ubezpieczeń nic nie poradził. W bałaganie niektórym żyje się dobrze i ciągną z tego profity.
Rolnik jest w opinii niektórych obywatelem 2-3 kategorii! wielu się czepia, że składki KRUS są niskie emerytury także, ale nikt nie rusza tych co nie płacą żadnych składek nie wytwarzają ŻADNEGO dochodu narodowego a biorą renty i emerytury bardzo wysokie i to zaledwie po kilkunastu latach pracy. Jakby kto nie wiedział to są to: służby mundurowe-wojsko policja, strażacy, agenci - CBA, ABW, wywiad itp jest ich kilka, śedziowie, prokuratorzy itp. Jest to armia ludzi PASOŻYTÓW, którym wszystko się należy. Solidarność walczyła o władzę z hasłami ,, skończyć z przywilejami władzy" ale po dojściu do władzy tych przywileji nie zmniejszyła ale ZWIĘKSZYŁA. Urzędników jest ponad 5 krotnie więcej niż było ich w roku 1990 i wtedy nie było jeszcze komputerów!

A. Krzak, 2013-08-21 08:24:15

a innym KRUS zabierając rentę wystawia kwit że niezdolny do pracy w gospodarstwie rolnym bez możliwości przekwalifikowania.

nika, 2013-08-19 19:25:17

jeżeli rolnik jest od 10 lat na rencie chorobowej z KRUS jest jedynym właścielem gospodarstwa rolnego o powieszchni 15 ha i normalnie w nim pracuje i co miesiąc pobiera rente chorobową .DLACZEGO NIKT TEGO NIE KONTROLUJE a jiest sprawny fizycznie i umysłowo takich rolników jest około 3/4 którym krus wypłaca rente chorobową bo jest wyższa od emerytury rolniczej .

rolnik, 2013-08-19 18:29:27BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

http://www.farmer.pl/prawo/nieruchomosci/aktualnosci/jak-wylaczyc-dzialke-z-obwodu-lowieckiego,75957.html ktoś chętny?

przem

@Pałuczanin81nawet tak nie mów !!!! @mieto35 dzięki wielkie za nową tabelkę od razu widać że tiofanat lepszy od prochlorazu