PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Po każdym TAKIM artykule i bardzo sensownym komentarzu @bacy56 żal tylko, że jako związani z ziemią musimy żyć w tym kraju. Jednym słowem SZKODA Polaków, bo mają wiele pomysłów i na wielu rzeczach dobrze się znają... i mogliby sobie po prostu dorobić, by potem te zarobione pieniądze wprowadzać przecież na rynek i napędzać gospodarkę... ale jak to w piosence Perfektu... "TAK, ALE PO CO....? PO CO...???" Lepiej jak się to wszystko zawali, ziemię i lasy kupią Niemcy, Duńczycy i Holendrzy, a ostatni "rzundzący" zgasi światło i wyjedzie np. do Londynu (gdzie już są rezerwy złota naszego Narodowego Banku Polskiego!!!)

Brygada_RR, 2013-08-23 07:41:10

Istotę prac nad nowymi regulacjami ilustruje doskonale cytat: " Wszystko to ma zagwarantować, że ta działalność będzie miała bardzo ograniczony charakter i nie będzie miała wpływu na rynek handlu żywnością."
Czyli tak kombinujemy, żeby udawać ze coś zmieniamy, ale żeby wszystko pozostało po staremu.
Kwota 7000 zł obrotu rocznie (600 zł miesięcznie) jest śmieszna. Dla normalnego (nawet małego) gospodarstwa rolnego to żadna zmiana.
Ile wartości dodanej można wyciągnąć ze sprzedaży nisko przetworzonych produktów rolnych? 30%?
To oznacza dochód rzędu 150 - 200 zł miesięcznie. Ale trzeba jeszcze spełniać warunki sanitarne i choć trochę zainwestować - przy takim spodziewanym dochodzie proszę policzyć, po jakim czasie zwróci się np. najprostsze spełniające wymagania sanitarne wyposażenie do wyrobu domowych wędlin.
Pic na wodę fotomontaż i mydlenie oczu.

baca56, 2013-08-22 17:41:28BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Rusinowo rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

lokizom

Na yr.no wracają mrozy ale np. 31 marca ma być ok. 5 stopni a 1 kwietnia już 20. Także czuć powoli wiosne, narazie tylko w zapowiedziach

jarki

Oj jest tych dziur w naszych rzepakach i widać procesy gnilne  Już wcześniej o tym wspominałem jakiś 5 cm poniżej gruntu  O...