PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

BOŻE znowu grzebią w oświacie!Gdyby tak rodzice wychowujac dziecko co 5 lat mowili mu ze inne wartosci sa wazne, to okazalo by sie ze w Polsce jest za malo wieznien dla tych "oświeconych" i "wychowanych" w ten sposob.

RYBKA, 2013-09-06 05:31:27

Niektórzy już wiedzą, że polską ziemię będzie obrabiał Niemiec z Holendrem. Polskiemu parobkowi żadne wykształcenie rolnicze nie będzie potrzebne.

vmuser2225, 2013-09-04 09:58:56

w 98 byłem ze szkołą na występach gościnnych we francji- rewizyta, warunki socjalne w porównaniu do naszych, to tak jakby w tamtym czasie porównać malucha do golfa IV , ale największe wrażenie robiły zajęcia praktyczne, laboratoria etc. szkoła ogrodnicza miała własne gosp sprzedające towary, nasza miała ogródek , a praktyki miesięczne polegały na pieleniu truskawek, jak rozpoczynalem edukacje szkoła miała gospodarstwo, stado krów, x ha ziemi, jak kończyłem powiat w ramach szukania dularow opierdzielil to wszystko. od kilku lat "rolniczak" prowadzi nabory do ogolniaka, klas strażackich, tech wet., lic zywieniowego, nie ma klasy ogrodniczej, rolniczej, czy hodowlanej.
"Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie"

arszczecin, 2013-09-03 12:07:15BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

mieto35

Ok dzięki, planuje dzisiaj jak się pogoda nie popsuje ale boję się dodać bór do środka na robaki.

jarki

O tej porze odpuść sobie makro składniki zwłaszcza azot Jeśli chcesz to przy cieplejsze pogodzie pokrop nieco Tanim mikro + dodatkowo bór i...

mieto35

Mógłbym jeszcze teraz przy okazji dokarmiania robaczków bo mszycy to jest ogrom , dodać nawóz npk...