PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

BOŻE znowu grzebią w oświacie!Gdyby tak rodzice wychowujac dziecko co 5 lat mowili mu ze inne wartosci sa wazne, to okazalo by sie ze w Polsce jest za malo wieznien dla tych "oświeconych" i "wychowanych" w ten sposob.

RYBKA, 2013-09-06 05:31:27

Niektórzy już wiedzą, że polską ziemię będzie obrabiał Niemiec z Holendrem. Polskiemu parobkowi żadne wykształcenie rolnicze nie będzie potrzebne.

vmuser2225, 2013-09-04 09:58:56

w 98 byłem ze szkołą na występach gościnnych we francji- rewizyta, warunki socjalne w porównaniu do naszych, to tak jakby w tamtym czasie porównać malucha do golfa IV , ale największe wrażenie robiły zajęcia praktyczne, laboratoria etc. szkoła ogrodnicza miała własne gosp sprzedające towary, nasza miała ogródek , a praktyki miesięczne polegały na pieleniu truskawek, jak rozpoczynalem edukacje szkoła miała gospodarstwo, stado krów, x ha ziemi, jak kończyłem powiat w ramach szukania dularow opierdzielil to wszystko. od kilku lat "rolniczak" prowadzi nabory do ogolniaka, klas strażackich, tech wet., lic zywieniowego, nie ma klasy ogrodniczej, rolniczej, czy hodowlanej.
"Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie"

arszczecin, 2013-09-03 12:07:15BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

3 godziny temu, barkas napisał: Działania lubelskiej weterynarii... apel_ASF.pdf Qrwa bioasekuracja...

lokizom

takie cos tylko u nas