PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

A skąd Jurrek wie, że te liczby to nonsens?

Tola, 2013-09-09 08:55:35

W Polsce liczba rodzin pszczelich szacowana jest na ok. 1,2 mln.

Dobrze napisane szacowana, dlaczego nie policzona? Nie ma żadnego wiarygodnego rejestru, żadnej bazy komputerowej, liczby są brane z sufitu.
Liczba pszczół rośnie na papierze no bo jak inaczej działacze związków pszczelarskich i urzędnicy państwowi wytłumaczyliby sensowność wydatkowania niemałych pieniędzy publicznych w ramach durnego Krajowego Programu Wspierania Pszczelarstwa?


"Pszczelarstwem zajmuje się ok. 30-35 tys. osób. Pasieki w naszym kraju najczęściej mają 20-50 uli, jest ich ok. 460 tys. Najmniejszych - do 5 uli - jest ok. 24 tys., a największych mających ponad 300 uli- 27,2 tys"

Co za nonsens! To co tutaj wypisujecie świadczy o tym że nie macie zielonego pojęcia o polskim pszczelarstwie.
Szanowna redakcjo trzeba przeczytać to co się zamieszcza na portalu przed opublikowaniem. Bo po co się tak kompromitować?

jurrek, 2013-09-06 18:19:05BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Udało mi się popryskać borem + Mo i mikro Jak choć 50% wchłonie to będzie OK

jarki

Może być problem bo to mały region Gdyby tak powiedzmy Bawaria się zbuntowała Czy jakiś znaczący region we Francji to byłoby coś Maluśkich jakoś...

Marecki

Jakie dajecie propozycje na jutrzejszy zjazd baranów w sprawie ceta? Liczę na to, że Walonia zostanie przy swoim, a kanadyjski premierek niech...