PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

ROBERT. G. Z BORZĘCINA POWIAT BRZESKO MAŁOPOLSKA PAN MINISTER KALEMBA ZAUWAŻYŁ POMOC I UTRZYMANIE MAŁYCH GOSPODARSTW W REGIONIE TO ŚREDNIA 4 HA .MAŁE GOSPODARSTWA PRODUKUJĄ NA RYNEK ,ZDROWA ŻYWNOŚĆ ROLNICY MAŁYCH GOSPODARSTW MAJĄ RODZINY DZIECI TAK JAK W DUŻYCH .DUŻE GOSPODARSTWA MIAŁY SWOJE PIĘĆ MINUT TERAZ DAĆ SZANSE MAŁYM NIE MA PRACY TO CO MOPS BĘDZIE UTRZYMYWAŁ? DOPŁATY OD GRUDNIA OBY TYLKO SIĘ UDAŁO ,NAWET PODSTAWOWE OBSZAROWE PŁYNNOŚCI FINANSOWĄ UTRZYMA I NIE ZBANKRUTUJĄ BO KREDYTY DO SPŁATY A UZUPEŁNIAJĄCE NAWET NA WIOSNĘ TEŻ POTRZEBNE NA PALIWO . BARDZO DZIĘKUJE PNIE MINISTRZE STANISŁAWIE KALEMBA ZA TO ŻE PAN TYCH MAŁYCH I CIĄGLE PONIŻANYCH ROLNIKÓW ZAUWAŻYŁ .

rolno, 2013-10-19 04:32:34

Popieram PSL pokazuje ciągle,że nie jest źle,bo zawsze może być gorzej .Tak właśnie jest przy zamianie Sawickiego na Kalembę,ale PSL ma bogate kadry i pokaże ,że ma jeszcze gorszych ludzi od Kalemby!!

ekojajo, 2013-09-07 14:29:28

APEL
Skoro poratl farmer.pl potrafi usuwać komentarze nieobrazliwe na temat Pana Ministra i zapewne przeczyta i ten.

Z całęgo serca proszę, aby autorzy artykułów nie wstawiali zdjęć Szanownego Pana Ministra Kalemby, bo fotografia powoduje mdłości zarówno mi jak i innym użytkownikom portalu. My rolnicy jesteśmy wystarczająco wyczerpani pracą na roli, a twarz Pana Ministra odbiera tylko resztki sił.

Skrycie wierzę, że mój apel zostanie rozważony, a twarz Pana ministra zniknie, albo chociaż jej występowanie zostanie ograniczone do minimum.

Z pozdrowieniami dla Redakcji Portalu farmer.pl

podlasiak, 2013-09-06 19:52:27BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Na końcu nam zmarznie w lutym i tabelki do archiwum

mieto35

Ja mam coś takiego , trochę się różni od tego co dodał @przem  , co źródło to inne dane .