PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

nie ulega wątpliwości, iż rolników kryzys nie dotknął, można przypuszczać, iż nie ma drugiej takiej branży, w której byłoby tylu milionerów co w rolnictwie, ja w tym roku osiągnąłem rekordowy wynik, pomimo najwyższych w historii kosztów produkcji i nieakceptowalnych przez rolników (niskich) cen płodów rolnych; wieś nieustannie się rozwija, a jeszcze kilkanaście lat temu obserwowaliśmy wyłącznie regres, więc mamy wiele powodów do zadowolenia

kissmy..., 2013-09-14 22:01:46

@jarki, to jest słaby koalicjant, bo aktualnie ma poparcie w granicach progu wyborczego - w porywach 5%. Czy przypadkiem nie jest tak, ze elektorat wiejski (sami tylko rolnicy to kilkanaście procent) zorientował się, ze ta partia w żaden sposób nie reprezentuje ich interesów, a jedynie z racji nazwy we wszystkich koalicjach ma monopol na dojenie wsi? @ vmuser2225: zastanów się, dokąd odpłyną głosy stracone przez PSL ?
Z wiejskiego punktu widzenia różnica PO-PSL czy PIS-PSL jest niewielka, bo znów PSL miałby wyzej wspomniany monopol. Ja już lepsze szanse widzę w niewejściu PSL do sejmu - może ktoś zechce zawalczyć o te kilkanaście procent rolniczych głosów i coś dla nas zrobi.
A najlepiej by było, gdybyśmy spróbowali nareszcie wyłonić jakąś polityczną reprezentację rolniczych interesów.

baca56, 2013-09-14 21:50:43

@jarki, PO chce spuści PSL do szamba, po to żeby nie weszli do sejmu po przyszłych wyborach, bo PSL może być potencjalnym koalicjantem (jedynym) PISu. PiSowi zabraknie kilku procent do wiekszości a jeśli nie bedzie PSLu to nici z rządów PiS. Kaczyńki nie wejdzie do koalicji z SLD czy PO. Wtedy Bronek Komora presydent fszystkich polakuf misje tworzenia rządu powierzyłby np. Tuskowi i Millerowi.

vmuser2225, 2013-09-14 20:53:10

słaby minister + słaby wicepremier=słaby koalicjant
po-wcy zdominowali psl-owców

jarki, 2013-09-14 19:58:40

Rzeczywistość Pana Ministra Kalemby i rzeczywistość rolników coraz bardziej się rozjeżdżają. Ponieważ nie mamy szans uczestniczyć w jego rzeczywistości, może tak p. Minister zabrał by się gdzieś razem z kolegami i poszedł opowiadać swoje bajki gdzie indziej. My już naprawdę nie mamy ochoty tego słuchać.

baca56, 2013-09-14 18:08:46

ale ściema.
Pewnie w dochód wrzucili dofinanasowania z PROWu i wyszło tak pięknie.

ina, 2013-09-14 15:59:06BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Jacus09352

Ja dalem do t1 30 gram boru a wcześniej jeszcze 15 gram jak jechałem same mikro

jarki

Czyli dałeś te 45g naraz czy zamierzasz to podzielić  Też rozważam bor tylko czy w tym mokrym roku ??