PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Ja mam bardzo niemiłe skojarzenia z tym ciągnkiem. Zamawiałem w bieżącym roku w styczniu, umowę z dealerem podpisywałem na początku lutego i miałem otrzymać ciagnik Solis 50 z ładowaczem czołowym w maju. Pojawił się kredyt z linii csk, zarezerwowałem środki na ten ciagnik oraz przyczepę 10t. Pozałatwiałem wszelkie formalności (biznesplany, zaświadczenia i co tam jeszcze w banku było potrzebne), przyczepę dostarczała kompetentna firma i kredyt "ruszył". Czekałem na wspomniany ciagnik cały maj i czerwiec az do ostatniego dnia, do którego miała być max realziacja zakupów do kredytu. Na moje pytania zadawane telefonicznie (mailowo niestety nikt nie raczył odpowiedzieć na moje pytania) przedstawicielowi firmy Solis otrzymałem zawsze tę samą odpowiedź, że wszystko jest w porządku i lada dzień ciagnik jest na miejscu. Niestety doczekałem się ostatniego czerwca jedynie jakichś śmiesznych faktur. Jedna na ciagnik, którego nigdzie w kraju obejrzeć się nie dało (miał być ale ja nie mam zamiaru płacić za coś co ma się pojawić). Druga faktura na ładowacz ale... nie na taki jaki zamawiałem i jaki był zgłoszony w dokumentacji bankowej. Niby ładowacz ale w tego typu sprawach niestety nie mozna zrealizować inwestycji jak coś nie jest zgodne z planem. Poniosłem dodatkowe koszty z tytułu zmian terminów itp. w banku i kupiłem ciągnik innego producenta w Agromie, który był zgodny z planem itd. Z firmy Solis Polska nikt nawet do mnie nie zadzwonił ani nie napisał maila ale to już pozostawiam bez komentarza... Ta współpraca kosztowała mnie sporo nerwów, pieniędzy i czasu a firma? No cóż, oni nic nie ryzykowali i nie ponosili z tego tytułu jakichkolwiek kosztów, wszystko spadło na mnie.

sławomir Łech, 2014-09-18 11:18:51

..bzdury niech pisze drukowanymi i tak nie ma sensu czytać..

rolnik, 2014-03-12 17:30:07

@WIESŁAW PALUSZKIEWIC - człowieku - pisz po ludzku jak inni małymi literami. Przecież twoich wypocin nikt nie przeczyta, bo się tego czytać nie da .

s, 2014-01-06 16:06:47

TAK ŁADNY ALE WCIĄŻ SIĘ UPIERAM NA POLSKI SPRZĘD BO CO POLSKIE W KRAJU TO SILNA GOSPODARKA POLSKA I GODNE ŻYCIE POLAKÓW A TERAZ TO DEMOLKA KRAJU PRZEZ PANÓW RZĄDZĄCYCH OD 25 LAT TO JEST STADO NIEDOUCZONYCH BARANÓW PO STUDIACH KTÓRE DYPLOMY ZDOBYTE ZA KABANA I WOŁOWINĘ ALBO KORUBCJĄ KTÓRA WŁASZNIE ZNISZCZYŁO WIELE FIRM I SPRZEDANO ZA BESCEN TOM GOSPODARKĘ NASZĄ MASONI KIERUJĄ TO TEŻ STADO NENORMALNYCH LUDZI JAK SPRZEDAWALI ZA CZASÓW ZABORÓW TO TEŻ JEST TERAZ POLSKO OBUDZCIE SIĘ NARODU KOCHANY WALCZYĆ O SWOJE A NIE NAPYCHAĆ KABZY KOLEGOM W SEJMIE I SENACIE LUB W MINISTERSTWACH POZMIEJSZAĆ STOŁKI W WIELU MIESCACH BIUROKRACJI TO ZNAJDĄ SIĘ PIENIĄDZE I DLA CHORYCH ORAZ NA MŁODZIEŻ KTÓRA GWAŁTOWNIE UCIEKA Z KRAJU TO JEST TRAGEDJA I UPADA NASZA OJCZYZNA .... A JUŻ NIE WSPOMNE O NASZYM ZUSIE KOLERZANKI I KOLEDZY Z ZUSU WYJEZDZAJĄ SOBIE NA WYCIECZKI ZA NASZE PIENIĄDZE I IMPRESKI ITP TO HAŃBA A SZCZEŻE POWIEM NARUD JEST CORAZ BIEDNIEJSZY I UBOGI ZNAM BARDZO WIELU BIEDNYCH LUDZI A JEST ICH BARDZO DUŻO NA WSI GDYBY POLAK MIAŁ BARDZO DOBRE ZAROBKI NAWET TAKI PRZECIĘTNY CHŁOP CZY KOBIETA CZY MŁODY TO JEST WTEDY UŚMIECH NA TWARZY GODNE ŻYCIE ITP A TERAZ WYZYSK RODAKA PRZEZ RODAKA CO ZA DEBIL WYMYŚLIŁ TE UMOWY O DZIEŁO I ZLECENIE A NAWET TEŻ PRACUJĄ BEZ UMÓW I TO JEST TRAGEDJA CIĘŻKO PRACODAWCY ZAPŁACIĆ CAŁĄ SKŁADKĘ ZUSU OD ZAROBKÓW ŻEBY TEN CZŁOWIEK NA STAROŚĆ TEŻ SOBIE GODNIE ŻYŁ ALE POCO NIECH BIEDE KLEPIE I WYKOZYSTAMY NASZEGO RODAKA JESZCZE MAKSYMALNIE .... PRACODAWCY POBUDZCIE SWOJE SUMIENIA GDY NIEBĘDZIE MŁODZIERZY I KOBIETY NIE BĘDĄ RODZIĆ DZIECI TO CO POUCIEKACIE DO INNYCH KRAJÓW A POLSKA ZNÓW POD ZABOREM

WIESŁAW PALUSZKIEWICZ, 2014-01-06 15:44:27

Indyjczycy...?

Gość, 2013-11-30 01:58:51BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

lokizom

takie cos tylko u nas

mieto35

@jarki dzięki za radę, zobaczę jeszcze czy w ogóle będzie ten przymrozek bo bez tego to ani rusz .