PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

przyczyn spadku sprzedaży maszyn jest wiele, a najważniejsze to:spadek cen produktów rolniczych (a zatem opłacalności) ,oraz brak dotacji funduszy z UE.Trzeba być ślepym ,albo głupim ,żeby twierdzić ,że brak dotacji nie wpływa na popyt maszyn. Przecież ta resztka funduszy pozostała w rejonach,gdzie ze względu na rozdrobnienie rolnicy nie są w stanie ich sensownie zagospodarować.Dajcie je na regiony ,które dawno wykorzystały swe pule ,a znikną momentalnie i sprzedaż ruszy. W innych regionach wpychaliście na siłę ,ludzie popisali wnioski za namową i teraz nie wiedzą co z tym robić.Mój kolega "krowiarz" dostał w dogrywce (a napisał ,bo dawali) i teraz szuka sposobu jak to przekręcić bo jemu nie potrzebne. Mase naszych gospodarstw jest jeszcze niedoinwestowanych ,ale jeśli władze będą ręcznie sterować rozdziałem,to pozytku z nich niewiele .albo pozostaną niewykorzystane. Redaktorze-trochę realizmu.

stary, 2013-09-26 12:17:10BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

lokizom

Najgorsze jest to ze nie ma wogole słońca w październiku. Zboże siane miesiąc temu ma 2-3 liscie i nie zacznie sie krzewic

Pałuczanin81

Czyli reklama dźwignią handlu-to jest dostępne od kilku lat?W Grocholinie to był baner Siarkopol-NOWOŚĆ! @jarki wrzuć proszę TO poza dział pogody?

jarki

Tak MgS 21-30 od kilku lat http://forum.farmer.pl/topic/1314-siarka/