PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Akcje powinny kosztować około 3,50zł kupią je ci którzy mają pieniądze na wpłatę 15% albo mają możliwość załatwić kredyt. A już w pierwszym roku spłacą z dywidendy (tylko około 70 groszy za akcję) zaciągnięty kredyt i I z trzech rat i jeszcze zostanie na odsetki. W grupie 16500 plantatorów znajdą się i tacy co mogą kupić po 1% na jednego plantatora mogą być to np. Szkoci, Holendrzy, Niemcy no i Polscy plantatorzy. I co tu mówić że "Polski Cukier" trafi do polskich plantatorów i pracowników. Ja na miejscu MSP ustalił cenę za jedną akcję na poziomie 10 zł i zobaczył co z tego wyniknie, jak nikt nie kupi to zostanie tak jak jest, wcale nie musi być sprywatyzowana.

ZRRB, 2013-11-19 20:20:12

Rozsądna propozycja, nie ma nic za darmo. Pytanie zasadnicze, za ile? Skoro kwoty cukrowe skończą się w 2017 roku, to ciekawe jak zareaguje rynek. Wycena akcji powinna zawierać analizę długoterminową rynku? Powinny być rozważane różne scenariusze! Iść powinna prowadzić dalszą dywersyfikację produkcji.

Raxtus, 2013-10-03 19:36:41BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Sołtysi rezygnują bo nie chcą się użerać  Z drugiej strony czy sołtys musi się znać na szkodach łowieckich 

lokizom

"Szef" obwodu łowieckiego powiedział mi że teraz jak kola nie będzie stać na wypłatę odszkodowania to mysliwi będą musieli...