PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

@ TomaszW Niemcowi odpuściłeś winy to odpuść i Ruskiemu.
Jak dymają nas Amerykanie bez wazeliny to jakoś Tobie nie przeszkadza, pamiętasz kto siedział obok dziadka Stalina w Jałcie? I kto miał wówczas w (...) Katyń, prawa człowieka. Oj durny ten nasz naród durny nie potrafi wyciągać wniosków z własnej historii.
Interesy są najważniejsze historie zostawmy historykom i dzieciom w szkole

west, 2013-10-21 22:19:25

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę! Jak wolicie politykę opuszczonych spodni wobec Rosji to nie bardzo pasujecie mi do Polaków.

TomaszW, 2013-10-21 22:05:08

widzą to i właśnie na rozdrapywaniu ran zbijają swój kapitał

jarki, 2013-10-21 11:09:01

My Polacy w żaden sposób nie możemy zrozumieć,że żadne starania Polskich producentów żywności nie mają wpływu na problemy z eksportem do Rosji.Dopóki politycy nie przestaną szczekać na wielkiego brata ,a pseudoartyści tworzyć "dzieł sztuki",które obrażają naród Rosyjski dopóty problemy różnej maści będą się pojawiały.Ja zwykły zjadacz chleba to dostrzegam,ale politycy,artyści i dziennikarze tego nie widza,chyba są za mało inteligentni.

Jarek, 2013-10-21 08:45:24BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

witch5

@R-w Jak tam sprinter oriolus ? wygląda na to że dojdzie równiej i w jednym terminie z tymi desykowanymi .  @Pałuczanin...

R-w

@barts Mój wyglądał tak 4 dni temu, teraz dochodzi bardzo ładnie. Bałem się że niedojrzały wyleci tyłem, na dzień dzisiejszy jestem...