PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

@ TomaszW Niemcowi odpuściłeś winy to odpuść i Ruskiemu.
Jak dymają nas Amerykanie bez wazeliny to jakoś Tobie nie przeszkadza, pamiętasz kto siedział obok dziadka Stalina w Jałcie? I kto miał wówczas w (...) Katyń, prawa człowieka. Oj durny ten nasz naród durny nie potrafi wyciągać wniosków z własnej historii.
Interesy są najważniejsze historie zostawmy historykom i dzieciom w szkole

west, 2013-10-21 22:19:25

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę! Jak wolicie politykę opuszczonych spodni wobec Rosji to nie bardzo pasujecie mi do Polaków.

TomaszW, 2013-10-21 22:05:08

widzą to i właśnie na rozdrapywaniu ran zbijają swój kapitał

jarki, 2013-10-21 11:09:01

My Polacy w żaden sposób nie możemy zrozumieć,że żadne starania Polskich producentów żywności nie mają wpływu na problemy z eksportem do Rosji.Dopóki politycy nie przestaną szczekać na wielkiego brata ,a pseudoartyści tworzyć "dzieł sztuki",które obrażają naród Rosyjski dopóty problemy różnej maści będą się pojawiały.Ja zwykły zjadacz chleba to dostrzegam,ale politycy,artyści i dziennikarze tego nie widza,chyba są za mało inteligentni.

Jarek, 2013-10-21 08:45:24BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

miwigos

Ja sieje 12 km/h,przymierzam się na 14, Też staram się nie przekraczać 10km/h. Mnie kusi kizeryt już teraz, głównie ze względu na chęć sprawdzenia...

maksiu432

No jest łagodniej ale i tak odczuwamy swoje albo nie my tylko nasze plony, u nas jeszcze poniżej 20 nie pokazało ale i przyjdzie to w swoim czasie.

Marecki

A ja na Cyckach mam -7 i mgłę. Na poranną trasę znowu będą fajne warunki.