PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • s 2013-11-28 17:44:56
  Widzisz @Vader- z tobą jest taki problem, że jesteś odporny na wiedzę i na argumenty. Jeśli ci dowiodłem , że żywność w Rosji jest droższa od naszej, a na Ukrainie w sumie też droższa - to ty się czepiasz jednej pozycji.We Lwowie wydałeś mniej- bo dużo tańsza jest wódka, papierosy, paliwo i dziwki, a nie o tych towarach mówimy na portalu rolnym. Nie porównuj Lwowa z kurortami nadmorskimi typu Sopot.
  "To jeszcze my zarobimy wywożąc do nich jedzenie". - Głupi gniocie-przecież na tym zarabiamy-popatrz na strukturę eksportu do Rosji. Czy jesteś tak tępy, że nie znajdziesz sam i mam ci wklejać linki. Jeśli zlikwidujesz cło, to odsłonisz swój rynek a Ukraina i Ruscy mają cię w (...) i utrzymają cła. Jak ich zmusisz?. Nie daje ci do myślenia fakt, że ziemi mają w bród znacznie urodzajniejszej, pszenicy zawalenie, paliwa znacznie tańsze, siłę roboczą taniuchną a żywność droższą, lub podobną jak u nas .Wyjdż poza swój tępy bezpodstawny upór i spójrz na fakty.
 • Vader 2013-11-26 21:31:12
  @s
  Ciekawa strona. Pierś z kurczaka z 5 złotych? Tam jest taniej ale nie aż tak. Powiem Ci, że będąc we Lwowie ze znajomymi, wydaliśmy sporo mniej niż nad polskim morzem, mimo, że we Lwowie na bogato się żyło.

  "Odnośnie ceł już ci wyjaśniałem w innym temacie ,że żadne mądre państwo nie , rezygnuje z ceł, bo chroni własne interesy."

  Ale jakie interesy? Jeżeli ceny żywności są tam wyższe, zboże w takiej samej cenie jak u nas to czym mogą nam zagrozić? To jeszcze my zarobimy wywożąc do nich jedzenie.
 • lavrenc 2013-11-26 19:04:35
  Ziemia wypoczywa ale rok a potem zamienia sie w nic nie znaczacy kawałek ziemi gdzie trzeba wylac duzo potu by to doprowadzic do stanu uzywalnosci ar płacic 2tys za V klase to trzeba nie miec rozumu całkowicie lub byc bardzo zachłanny no ale chytry dwa razy traci
 • s 2013-11-26 18:54:43
  Vader-ty krętaczu -poczytaj to: http://info.elblag.pl/37,30214,Na-zakupy-do-Kaliningradu-Tanio-nie-bedzie-.html
  A tu masz porównanie cen na Ukrainie i w Polsce. http://www.cenynaswiecie.pl/porownanie-cen-na-ukrainie-i-w-polsce,218,250/
  zobacz ,gdzie bardziej czerwono- czyli drożej.
  Ty we Lwowie miałeś zniżki, albo jadłeś chleb z jajkami, nie zauważając bułek i innych artykułów. Ze paliwo wódka i papierosy są tańsze na wschodzie, to wie każde dziecko (o przemytniku nie mówiąc).
  Odnośnie ceł już ci wyjaśniałem w innym temacie ,że żadne mądre państwo nie , rezygnuje z ceł, bo chroni własne interesy.
  Kombinujesz ,skaczesz z Rosji na Ukrainę
  ,z 400zł, na wzięte z sufitu 560, aby aby zamotać i mieć ostatnie zdanie. Człowieku- otwórz oczy na fakty.
 • Vader 2013-11-26 17:13:55
  @s
  Byłem w tamtym roku we Lwowie i nie zauważyłem tej droższej żywności na półkach sklepowych. Zachodnie produkty były trochę tańsze niż u nas, chleb, nabiał czy mięso tańsze niż u nas, warzywa podobne ceny jak u nas. No i tani alkohol, papierosy, paliwo. Jeżeli uważasz, że tam jest tak samo jak u nas, to zdejmujemy bariery celne na tamtejsze produkty rolne. Wchodzisz w to skoro żadnego ryzyka nie ma i nie mamy czego się obawiać?
 • s 2013-11-26 17:00:47
  vader-ty ani czytać po rosyjsku , ani liczyć nie potrafisz. Zresztą poczytaj sobie tu
  http://doska.zol.ru/Pshenitsa/pshenitsa.html
  może po polsku lepiej ci pójdzie.
  A najlepiej przyjedż do mnie-zapraszam-i obiecuję, że nawet psa ( którego obrażałeś) uwiążę. W miasteczku codziennie więcej Rosjan niż Polaków.To ludzie serdeczni (mówią-"u nas narod charoszyj, tolka właść chujowaja") więc sobie pogadasz (jeśli potrafisz). Tylko nie mów, im że u nich jakakolwiek żywność jest tańsza niż u nas, bo dostaniesz w mordę, a na to już nie mam wpływu. Znają każdy region swego kraju, a handlować umieją i mówią- "u was wsio dieszewlej cziem u nas"-oczywiście chodzi o żywność.
  Najgorzej wqrwia mnie to, że wciskasz swoje poronione teorie wbrew faktom, które znam z pierwszej ręki.
 • przysłów 2013-11-26 16:32:06
  gdyby babcia miała wąsy to by dziadkiem była .
 • Vader 2013-11-26 15:47:11
  O tutaj drogi @s. Znieś bariery celne a będziesz miał tysiące ton pszenicy po 560 zł/t

  http://doska.zol.ru/Pshenitsa/pshenitsa.html

  Do wyboru i koloru.
 • s 2013-11-26 07:14:07
  Vader vel miastowy-gdzie wasza pszenica z Ukrainy i Rosji, która "pójdzie do polskich miast" po 400zł?t ?.
  Ona pójdzie, ale dopiero wtedy, gdy ją tak opanują robaki, aż zacznie "chodzić".

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.80.183.100
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!