PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • ekojajo 2013-11-27 11:47:42
  Przenieść wszystkie sprawy z tych agencji do gmin ,do słuzby rolnej,tak jak to było kiedyś.Ziemi w Polsce nie przybyła a zwierząt ubyło to i pracy nie będzie więcej.Ziemię oddać pod zarząd gmin.Rozwiązać ten polityczny burdel ARIMR,ANR,ARR.
  Ludzi winnych osądzić i skazać na roboty u rolnika.
  Np Dyrektor ARIMR skazany na 5 lat za nadużycie władzy pracuje za jedzenie i skromne mieszkanie u rolnika przez 5 lat,wyrzuca gnój,kosi,zbiera siano a rolnik odprowadza za to do budżetu 4 zł za godzinę jego pracy.
  Dyrektor nabiera szacunku do rolnika.
  Budżet ma czysty grosz bez dopłaty do aresztu.
  Rolnik ma tanią i stałą siłę roboczą
  Inni urzędnicy pracujący w tzw służbie rolnej mają szacunek i boją się robić szwindli,aby nie podzielić losu dyrektorka.!
  Proste,proste ,tanie i skuteczne i w miesiąc można zrobić w rolnictwie porządek,tylko trzeba chcieć !!!!!!!
 • ar 2013-11-27 08:59:00
  a co zrobić ze zwierzętami picie? też nie zgłaszać?
 • pit10 2013-11-27 07:35:34
  Jak Ci sie ARiMR nie podoba to proszę nie składać wniosku o dopłaty i wtedy nie będzie problemów z agencją, dopłaty nie są obowiązkowe, zresztą słuchając kiedyś np PIS-u czy Samoobrony nie byliśmy dzisiaj w EU i problemu dopłat by nie było.
 • rolnik 2013-11-26 22:00:35
  Jak ma być dobrze na wsi i ma sie rozwijac, jak ekipa z psl, poza swoimi wąskimi, partykularnymi interesami dba tylko o swoich ludzi, ciepłe posadki, a rolników ma w głębokim poważaniu. Przykład ARiMR to jest wrzód na d.... dla każdego rolnika. to co oni wyprawiają to jest jakiś horror. kto ich tam umieścił (Psl). robią z nami rolnikami co chcą, a Psl udaje, że nic się nie dzieje, a my prosci rolnicy ponosimy konsekwencje ich niekompetencji.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.156.76.187
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!