PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

A ja mysle że cały ten program to pic na wodę. Zaczęli od leczenia czyli dania kasy weteryniarzom a nie od profilaktyki. A profilaktyka to dobrostan i to co rosnie na polu ma być dobre. Cieszom się tylko handlarze kukurydzy pasz i tych oszukany dodatkow. Przy takim doradztwie koncernów kukurydziano sojowych pójdziemy z torbami, HF niby wysokoprodukcyjne a wytrzymują najwyżej dwie laktacje. Sprzedają mi tylko dodatkowe pierdoły żeby latać po oborze i i wydzielać każdej krowie co innego zamiast mi powiedzieć że powinienem mieć dobra kukurydze i jeszcze lepszom łąke a moje krowy zielonej trawy nie widziały bo tak powiedzia jeden profesor że to szkodzi krowie, psia mać. ciagle tylko zapalenia wymienia chore kopyta , Niektóre profesory co to się wysluguja tym od soi i kukurydzy głupsze od mojego dziadka albo leca na kase.

rolnik, 2014-01-19 14:03:30

Oby profilaktyką chorob nie bylo zapobiegawcze wlepianie do karmy krow antybiotykow,krowa mleczna musi miec przede wszystkim ciepło, czysto i miec dobra wentylacje w miejscu gdzie przebywa czyli zyje, o wlasciwym odzywianiu nie wspomne.dobrze wiedziec ze sa takie spoldzielnie ktorym zalezy na tym zeby krowa byla zdrowa.

rybka, 2013-12-06 10:03:14BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

takie tam w ogórdku stare, ale ciekawe  

Marecki

Dokładnie. Ciepło w buty im się robi i próbują straszeniem, albo zaproszeniem na członka. A ja już kiedyś mówiłem, że członka z...