PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

mam plantacje malin w związku z tym zmuszony jestem od czasu do czasu dla wyrównania zbiorów zebrać co bardziej dojrzałe owoce,i przerobić na sok, no i sprzedzć go na targowwisku.I tu niespodzianka. Okazuje się że łamię prawo,oferując przetworzony, niczym nie skażony produkt. Lepiej wciskać ludziom lure niewiadomego pochodzenia niż wspierać lokalnych producentów.Mam nadzieje że nie będę musiał czekać następnych dwudziestu lat aż ktoś poprawi chore prawo. Pozdrowienia i spokojnego snu Panom i Paniom z Ministerstwa Rolnictwa.

Sołtys, 2013-12-06 15:57:54

U nas to tak od jednej burty do drugiej, jak przepisami graniczącymi z sabotażem pozanykano małe ubojnie ,teraz topiąc pieniądze bedzie się otwierać nowe, te budynki jeszcze stoją ,ale czy ludziom których tak potraktowano bedzie sie chciało zaczynac jeszcze raz. Dzik odstrzelony na polu ,wypatroszony na trawie jest ok. ale juz swinia musi być ubita w sterylnych warunkach, czy to nie nazywa sie hipokryzja.

markopolo, 2013-12-05 20:24:30

Było też całe mnóstwo chałupników, małych firemek, rzemieślników, zakładów usługowych, przetwórców rolnych, ale przepisy formalno-podatkowe i horrendalny podatek ZUS (bez względu czy pracujący uzyskał dochód czy nie) - zabiły wszelką inicjatywę Polaków. Teraz siedzą na bezrobociu i żyją z cudzych danin lub pracują na czarno. I to się państwu "opłaca". Polska to dziwny kraj.

aska, 2013-12-05 18:12:49

było całe mnóstwo małych ubojni masarni ale ktoś wziął $ postanowił pomóc molochom i bzdurnymi przepisami je pozamykał

jarki, 2013-12-05 13:00:07BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Ja robię tiofanat+tebu z prochlorazem będzie drożej ale pewnie lepiej? Toprex wcześnie to dobre zapobieganie i skracanie oraz temperatura...

przem

a wiec dlaczego ?  w dalszym ciągu ponawiam pytanie: lepszy efekt tiofanat metylowy + tebukonazol czy prochloraz +...