PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Za co im dali te tytuły naukowe? Przez lata żerują na podatnikach i jeszcze powymyślali takie idiotyzmy! I to ma być ,,profesor" , który opowiada takie idiotyzmy!

Krzak, 2014-03-22 09:25:12

precz z durnotą unijną i jej politykami

Żubr, 2013-12-24 19:16:57

"Nastąpi kontrola waszych pieniędzy, waszego dostępu do żywności i tego, w jaki sposób żyjecie.
Zasady, wiele z nich, będą oznaczały, że staniecie się więźniami. Kluczem do waszych cel, który trzymał was będzie pod ich kontrolą, będzie Znak Bestii.
666 będzie wprowadzany tak samo, jak każda szczepionka, jego numer będzie ukryty w chipie do którego przyjęcia będziecie zmuszani.
Raz wprowadzony zatruje nie tylko twój umysł i duszę, ale twoje ciało. To spowoduje epidemię mającą na celu zniszczenie większości ludności świata.
Nie wolno przyjmować Znaku. Zamiast tego pouczam was, co macie zrobić.
Wielu będzie akceptować Znak, ponieważ będą czuli się bezradni.
Pieczęć Boga Żywego, Moja Krucjata Modlitwy (33) jest waszą ostatnią deską ratunku.
Po otrzymaniu Mojej Pieczęci Ochrony, przekazanej wam przez Mojego Ojca Przedwiecznego, nie będziecie musieli przyjmować Znaku.
Zostaniecie nietknięci. Wasz dom nie będzie widoczny, poszukiwania lub cel będą niewidoczne w oczach armii szatana.
Będziecie musieli ukryć żywność, a będzie to trwało kilka lat. Będziecie musieli hodować własne uprawy, przechowywać swoją wodę, a wokół siebie trzymać wszystkie Święte przedmioty.
Moja Reszta Kościoła będzie rosnąć i rozprzestrzeniać się i otrzymacie schronienie, jeśli zajdzie taka potrzeba.
Trzeba teraz sporo planować.
Ci, którzy śmieją się z tego, co robicie lub mówicie, czy są pewni, że Jezus nie mógłby poprosić was o to? Czyż On nie zaopatrzyłby wszystkich Jego wyznawców w czasie potrzeby?
Nawet jeden bochenek i jedna ryba mogą być rozmnożone. Zatem nie ma znaczenia, że macie tylko trochę jedzenia, gdyż Ja was ochronię i będziecie bezpieczni.
Módlcie się intensywnie za te dusze, które nie będą w stanie uniknąć Znaku.
Te niewinne dusze zostaną uratowane, które będą w stanie łaski w czasie zmuszania do przyjęcia chipa." - http://paruzja.info/czerwiec-2012/147-01-06-2012-20-15-666-bedzie-wprowadzany-tak-samo-jak-kazda-szczepionka-jego-numer-bedzie-ukryty-w-chipie-do-ktorego-przyjecia-bedziecie-zmuszani

kmieć, 2013-12-23 10:16:18

w gospodarstwach znajdzie się miejsce dla nowego zawodu tj. kronikarz ,lepiej niech od razu powiedzą, że chodzi im o te dopłaty niech sobie je zabiorą i przejedzą. w tym naszym kraju narobiło się mnóstwo chorych stanowisk a na nich chorych ludzi na których głupi lud zapierda......

lolo, 2013-12-21 19:48:01

Jeszcze trochę a zaczną monitorować seks małżeński tylko co począć z tym pozamałżeńskim? IDIOCI? czy już kompletni durnie?

Krzak, 2013-12-21 08:34:47

Co ten pan mówi ????? Mam notować zabiegi uprawowe ?? Kiedy orałem, siałem, bronowałem ??? A może by tak jeszcze żona rolnika kamerowała prace męża ??? OOOOOto już byłby dowód !!! No i może nie byłoby zapowiadanych kar !!

DokądZmierzamy?, 2013-12-21 01:05:13BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

michalwojcikx2

Jeżeli ktoś z Państwa prowadzi jakis biznes związany z branżą rolniczą - proponujemy stworzenie nowoczesnej strony internetowej. Pomożemy...

Pałuczanin81

Oglądam od lat kawa+agrobiznes-oprócz forum to mój główny dostawca informacji do lech-polu dziś się nie dało...